2726

اصلا اهل بی بند و باری و این چیزا نیست حجابش بگم خیلی کامله نه ننیست موهاش بیرونه ولی خداییش در نظر همه خانم عفیفی هست

چند روز پیش باهام درد و دل کرد 

میگفت تو یه دوره ای چند سال پیش با همکاراش چت می کرده . چت های معمول حال احوالپرسی اینا. میگه یکی از همکارای مرد خیلی پیام میداد من هی کم محلی می کردم مودبانه با یه کلمه معمولا جواب می دادم. می گفت ول کن نبود. هر روز پیام می داد سلام و حالت خوبه و ... . یه مدت  بخاطر سردی شوهرش با هم به مشکل خورده بودن . خلاصه  میگه بعد از یکی دو سال از همین چت های معمول با آقاهه افتادن به درد و دل 😑

(هرچند من اصلا نمی تونم بپذیرم به هر دلیلی با مرد غریبه درد دل کنی)  بهشم گفتم ولی پشیمون بود و گفت جای من نیستی ...

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب درست میگه کسی نمیتونه جای اون باشه

اما این دلیل نمیشه تا کوچکترین کم محبتی ببینیم بریم برا غریبه درد دل کنیم یا خدایی نکرده خیانت کنیم 

اول باید با شوهرش صحبت می‌کرد 

خیلی چیزا با گفت و گو حل میشه 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

می گفت اون درد دل کرده از زنش گفته که زنش بهش خیانت کرده و این درد و دل کردن یارو چند ماه طول کشیده 

بعد از چند ماه خانمه هم به یارو علاقمند شده 

خلاصه چت کردن و اون آقا ابراز علاقه کرده 

این خانم هم میگه منم یکی دو بار بهش ابراز علاقه کردم 

( من از تعحب شاخ دراوردم بهش نمیاد اصلا) 

بعدش پشیمون شده! 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

متاسفانه از همین درد دل ها شروع میشه 

حالا همون مرده‌ام تو خونه خودشون یه مشت عوضین هااا 

این خانومم از اول نباید چت معمولی هم می‌کرد اینو دیگ همه ماها میدونیم که آدم کم کم شُل میشه با چت کردن 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

وقتی میگن اختلاط زن و مرد خطر آفرینه همین رو میگن. بجای اینکه بره مشکلش رو با کمک مشاور حل کنه تو دام رابطه فرازناشویی افتاده. این جور روابط پیشروندن به خودش میاد میبینه عفتش لکه دار شده. بهش بگو اگه شوهرت همین کار رو کنه چه احساسی پیدا میکنی؟ 

خلاصه که میگفت مودبانه ازش خواسته همکارش باشه 

با اینکه از اون اداره اومده بیرون ولی این آقا میگه هر چند وقت پیام میده حالشو میپرسه روززنو تولدشو تبریک میگه😑

میگه پیام میده عصبی میشم مودبانه ازش تشکر می کنم 

گفتم بلاکش کن 

میگه انقدر پیگیر منه میترسم اون پیمهای ابراز علاقم که یکی دو بار بوده رو داشته باشه و نشون دیگران و شوهرم بده 

می گفت اون درد دل کرده از زنش گفته که زنش بهش خیانت کرده و این درد و دل کردن یارو چند ماه طول کشیده& ...

خیلی ببخشید اون زر مفت زده که گفته زنش خیانت کرده

ایشونم بهتر بود اونقدر پیش نمیرفتن که حالا بخوان به طرف بگن دیگه پیام نده

خیلی ببخشید اون زر مفت زده که گفته زنش خیانت کرده ایشونم بهتر بود اونقدر پیش نمیرفتن که حالا بخوان ...

دقیقا منم بهش گفتم خیانت کرده بود طلاقش میداد 😑

میگه پیام میده عصبی میشم مودبانه ازش تشکر می کنم  گفتم بلاکش کن  میگه انقدر پیگیر منه می ...

من اول میخواستم بگم به شوهرت بگو 

دوباره گفتم ممکنه اینجوری بیخودی اختلاف بیفته بینشون 

برای این ترسش چی کار کنه 

من گفتم اون‌خودش زن و بچه داره ابروی خودشم میره 

خب چرا رفتین بیایین بگین چی بهش بگم 

2706