2737
2734
عنوان

تجربه رویایی 2

| مشاهده متن کامل بحث + 117158 بازدید | 973 پست

سلام رویا جان انشالله همیشه دلتون شاد و دعای خیر ما پشت سرتون اولین سوال و من شروع کنم  با فصل دوم زندگیم
من بعد جدا شدنم دوتا گزینه داشتم یا تو شغل فعلیم بمونم از هزینه ها بزنم یا شغل جدید با حقوق بیشتر و البته زحمت زیادتر که من گزینه دوم و انتخاب کردم پنج شش ماهی میشه میرم کار جدید ماجرا از اینجا شروع شد که دست راست شرکت یه اقای ایرانی دراومد که دست بر قضا از همون هفته اول من فهمیدم این از من خوشش اومده به قول خودش منو از روزی که دید دختر رویاهاشو پیدا کرد. از حرف زدن من و قیافه و باهوشیم خوشش اومده بنا به گفته خودش. هم سن هستیم هر دو چهل ساله ولی ایشون ازدواج نکرده تا حالا.حالا من موندم وایشون که واقعا فکر میکنم دل داده خیلی سعی کردم ازسرش بیفته خیلی بهونه براش آوردم گفت صبر میکنم تقریبا شرکت به اون بزرگی هم همه فهمیدند آقا عاشق شده و همه تعریف اونو برا من میکنند. از اینور من خودم از تنهاییم لذت میبرم با پسرم خوش میکذرونم مسافرت میرم واقعا احساس میکنم به مرد احتیاج ندارم. جای من بودی دوباره به فکر ازدواج می افتادی یا چی؟

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.
سلام رویا جان انشالله همیشه دلتون شاد و دعای خیر ما پشت سرتون اولین سوال و من شروع کنم  با فصل ...

درود 🌹🌹ممنون از دعای خیرت عزیزم

راستش رو بگم نه حتی اگه نیاز داشته باشم به وجود یک حامی کنارم ....

اینکه اون آقا اینقدر با عجله تصمیم گرفته خوب نیست

و شما هم چون تازه جدا شدی بازم خوب نیست حتی اگه واقعا طرف کیس خوبی باشه 

مطمئنا افرادی که ازش خوب گفتن هم خود اون آقا خواسته تا با شما حرف بزنن 

به طور عادی کمه کم باید دو سال صبر کنید اگه  تازه جدا شدید چون هنوز اون احساسات خوب و بد و....درون شما وجود داره 

از طرفی بچه شما هم هست 

خیال نکنید براش راحت و آسون بوده پسرت الان یه بحران رو پشت سر گذاشته و الان خیلی خیلی زوده که دوباره گرفتار مساله جدیدی بشه 

اینا نظرات منه 

حالا بازم خودتون بهتر صلاح میدانید 

هر کاری و تصمیمی گرفتید خداوند همواره کنارت باشه 🌹🌹

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درود 🌹🌹ممنون از دعای خیرت عزیزم راستش رو بگم نه حتی اگه نیاز داشته باشم به وجود یک حامی کنا ...

خیلی خیلی ممنون رویا جان. خط دوم جوابمو گرفتم به نظر خودمم کسی که چالش های ازدواج و دیده درد جدایی کشیده یه بچه هم دستش مونده دیگه می بخوره به ازدواج دوم فکر کنه.

واقعیت ماه اول خوشم اومد که هنوز جذابیت بیست سالگی باهامه هنوز مردا جذبم میشند با خودم میگفتم محل نمی‌دم خودش می‌ره فعلا که بی محلیم بیشتر هواییش کرده. ببینیم چی پیش میاد.

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.

سلام رویا جان خیلی خوشحالم که دوباره به تاپیک خودتون برگشتین.من بعد از چند وقت امروز دوباره سر زدم به گروه و خوشحالم دوباره فعال شدین.رویا جان قبلا تو یکی از تاپیکهای گل بوته جون یه سری بحث در مورد خودشناسی گذاشته بودین خیلی دوست داشتم.اگه بشه تو این تاپیک هم یه سری تمرین و توصیه در مواردی مثل کنترل خشم و ترس و حسادت داشته باشین و دوستان بیان از تجربیاتشون بگن عالی میشه.ممنون میشم نظرتون رو بدین چون فکر میکنم وقتی روی خودمون کار کنیم مثل شما دیگه خیلی راحتتر میتونیم روی اطرافیان اثر بزاریم

2731

سلام رویا جون یه سوال داشتم مادر ۳ تا دختر هستم تقریبا با فاصله کم ۱۰ ساله ۵ ساله و ۹ ماهه احساس میکنم خیلیی گم آوردم افسرده شدم همش تو ذهنم میگم کاش یه بچه داشتم البته اطرافیان هم بی تاثیر نیستن با سن کم خیلی کم آوردم آدم صبوریم در کل اگه قیافه خوشگلی نداشتم به گفته دیگران تا الان خیلی شکسته میشدم خداروشکر صورتم بدون عیب هست ولی جلوی موهام سفید شده تو چندماه اخیر قلبم درد میکنه از شدت کارها و بچه داری بچه هامم مدام مریض میشن روابط شوهری هم بی حوصله از کمبود خواب و خستگی ام بچه هام به هیچ کدوم باید که بشه نمی تونم برسم به ظاهر همه میگن خوب از پسشون بر اومدم ولی دلی خودم اینطور فکر نمیکنم چه کار کنم که وقت برای خودم پیدا کنم تربیت ۳ تا دختر خیلی سخته یه مدت مشاور میرفتم ولی کوچیکه رو کسی نبود نگه داره اذیت شدم نرفتم 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤
سلام رویا جون یه سوال داشتم مادر ۳ تا دختر هستم تقریبا با فاصله کم ۱۰ ساله ۵ ساله و ۹ ماهه احساس میک ...

درود الی جان 🌹🌹

خدا حفظ کنه دخترای گلت رو 

توی پستی که گذاشتی بارها گفتی دیگران گفتن یا تظر دیگران ....عزیزم شما به عنوان مادر عالی هستی چون داری در حد توانت تلاش میکنی 

بیشتر ماها بخاطر توجه به حرف اطرافیان خیال میکنیم مشکلی هست ولی در واقع اصلا این طور نیست 

البته منظورم این نیست که مشکلات وجود ندارن 

در واقع چون تلاش می کنیم اگه مشکلی هم پیش بیاد مهم نیست و ما مقصر نیستیم 

مریض شدت بچه ها امر طبیعی هست ولی اگه زیاد بشه خب باید بگردی دنبال علت 

مثلا لباس نامناسب فصل 

پایین بودن سیستم ایمنی بچه ها 

و....

برای همه مشکلاتی که وجود داره جای نا امیدی دنبال علت ها باش و بعدم رفعشون کن 

شما برای خودت هم باید برنامه داشته باشی هر چند کوچک و کوتاه 

تا زمانی که بچه ها کوچک هستن و کمکی نداری توی خونه برای خودت تفریح دلخواه رو درست کن 

شما کمی هم دچار افسردگی بعد از زایمان شدید احتمالا با تعاریفی که کردید و برای رفعش تلاش کن اصل خودت هستی

من دچارش بودم بد جور که با دارو رفع شد و اون ته مونده هم با تلاش خودم رفع کردم 

پس در درجه کم خودت میتونی به خودت کمک کنی 

موارد منفی رو از خودت دور کن اخبار و خبر های بد رو گوش نکن و نگاه نکن 

موسیقی کارهای هنری مورد علاقه کتاب خوان

بچه ها رو عادت بده زود بخوابن  تا چند ساعت قبل خواب وقت آزاد داشته باشی یادت باشه کار خونه نه وقت برای خودت باشه 

از بچه ها در حد توانشون کمک بخوا مخصوصا انجام کارهای شخصی و جایزه تعیین کن براشون تا عادت بشه منظم بودن 

رسیدگی به خودت هم میتونه روحیه عالی برات درست کنه رنگ کردن مو و یا لاک و لباس های رنگی زیبا 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
سلام رویا جون شوهر من سیگار میکشه من هرچی اعتراض میکنم فایده نداشته تا حالا‌.به نظر شما اصلا لازمه م ...

درود بانو لطفا تاپیک رو بخوانید 🌹🌹جوابتون رو پیدا میکنید 

2738
سلام رویا جان خیلی خوشحالم که دوباره به تاپیک خودتون برگشتین.من بعد از چند وقت امروز دوباره سر زدم ب ...

درود عزیزم 🌹

منم خوشحالم که کنار شما هستم 

درسته با قوی شدن خودمون راحت میتونیم روی دیگران تاثیر بزاریم و در کنارش از ورود حس های بد و منفی جلو گیری کنیم 

من یه سری پست هایی تهیه میکنم از اتفاقات و چگونگی برخورد با اونها و حلشون البته چون در مورد دوستانی هستن که باهاشون در ارتباط بودم سعی میکنم با رضایت خودشون موردها رو بزارم اینجا البته در قالب موضوع بحث و اسمی از دوستان آورده نمیشه 

اونا از دوستان هستن که حضورا با هم در ارتباط هستیم و از نی نی سایت نیستن 

انشالله که وقت کنم بتونم اینجا بزارم 

سلام 

خیلی ممنون از کامنتاتون واقعا یه حسی درونم ایجاد شد و بعد خوندنش  تازه انگار پی بردم چقد دارم اذیت میشم و زندگی داره برامون سخت میگذره و من ذره ای سیاست و شناخت نسبت به همسرم ندارم 

من سنم کمه زود ازدواج کردم و الانم تازه عروسم  و هشت ماهه سر خونه زندگیمم اما رابطمون سرد و حال من بده

همسر من علاوه بر استقلالی که ندارم با حرفاش هی منو میکوبه مثلا از ظاهرم دائم ایراد میگیره فرم بینیم صورتم راه رفتنم از حرف زدنم ایراد میگیره و تو خونه یا حتی جمع با من جوری که منو مسخره میکنه صحبت میکنه یا تو عصبانیت بددهنی میکنه منم عزت نفسی برام نمونده و فقط بعدش گریه میکنم

واقعا داره بهم سخت میگذره و من اصلا نمیدونم باید چیکار کنم که دست ازین کاراش برداره

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
درود عزیزم 🌹 منم خوشحالم که کنار شما هستم  درسته با قوی شدن خودمون راحت میتونیم روی دیگران ت ...

سلام ممنون عزیز.که مثل همیشه با حوصله و با رغبت جواب دادین.انشاءالله اثر این کار خیرتون چندین برابرش به زندگیتون برگرده.و زندگی خودتون و بچه ها تون همیشه غرق در خوشی و برکت و نعمت باشه. مشتاقانه منتظر صحبتهای نابتون هستم.😘😘🌹🌹🌹.همیشه غرق در نور و آرامش باشین. 

سلام رویای عزیزم  . خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم که راه ارتباطی را باز کردی  . ان شااله که همیشه سالم و سلامت شاد و پیروز در کنارمون باشی      

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
درود عزیزم 🌹 منم خوشحالم که کنار شما هستم  درسته با قوی شدن خودمون راحت میتونیم روی دیگران ت ...

عالی عالی

من که منتظرم پست هاتون را بخونم.... راهکارهای طلایی شما را ببینم .... 

در مورد کم محلی کردن خانواده همسر و روش های درست برخورد با این قبیل افراد هم اگر ممکنمه پست بگذارید. 

دوستون دارم  

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!

سلام رویا جون من ۱۸ سالمه چند ماه دیگ قراره برم سر خونه زندگی خودم،شوهرم مرد خوبیه،اعتیاد و اینام نداره،ولی ی کم دست بزن داره و اینکه خیییلی خیلی به حرف مادرشه،ی جورایی منو تو زندگی به حساب نمیاره،همه ی اخلاق هاش مثل همسر شماست که اونارو با استفاده از تجربه های خوبتون درست میکنم،فقط بچه ننه بودنش آزارم میده،حتی خرید میریم باید مامانش باشه،الانم تو کوچه مادرش اینا خونه میخواد اجاره بکنه،من چه رفتاری داشته باشم؟چون مادرش خیلی سیاست داره و من واقعا مینرسم‌ازش،نمیخوام جای منو بگیره،بخدا قصدم غیبت از مادرش نیست رویا جون من فقط میترسم از سیاستش

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
2706