2737
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم ولی خب حقمه😓

303 بازدید | 36 پست

سلام خانوما‌.ی نداره همسرم بهم پول نمیده بخاطر مشغله کاری یادش میره و دستش خیلی خالی شده دلم‌نمیاد بهش بگم ولی هرچی لازم داشته باشیم تهیه میکنه 

وقتی می رم بیرون .دکتر یا هرچیز دیگه ای با کارت همسرم خرید میکنم مثلا چن وقت پیش رفتم داروهامو خریدم نزدیک۲۸۰ تومن شد ولی گفتم ۳۸۰ تومن شد ۱۰۰ تومنشو برداشتم ..یا چیزای دیگه مثلا ۲۰.۳۰.یا ۵۰ تومن از فروشنده تقاضا میکنم بیشتر بکشه ک جمع کنم 

الان حدود ۳۰۰ تومن جمع کردم 

دیشب یهو رفتم تو فکرش ک این کارم نکنه دزدی باشه شاید راضی نباشه آخه خیلی سختی می کشه تا پول جمع کنه ....ب مامانم گفتم گفت اشکال نداره چون برای خودت اگ‌بخای بدیش کسی شاید راضی نباشه

آخه چن وقت پیش ی خانومه گفت من این کارو میکنم😮نه فقط ایشون مثلا دخترخاله میگه منم ب همسرم همینو میگم چون حقمه 

حالا بهم بگین کارم درسته یانه؟باردارم نکنه روی بچم تاثیر بذاره😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کلا از این کار خوشم نمیاد ، یه جور سواستفاده کردنه ، حالا اگه بنده خدا خسیس بود طوری نبود ولی الان شرایطش اینجوری شده 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
2738
 من کلا از این کار خوشم نمیاد ، یه جور سواستفاده کردنه ، حالا اگه بنده خدا خسیس بود طوری نبود و ...

نه اصلا خسیس نیس بخدا 

از جون  و دلش برام مایه می ذاره ولی خب لازم میشه بالاخره 

نه من کمک نمیکنم جمع مبکنم‌برا خودم فقط گاهی وقتا همسرم اینو میدونه پول میدم ب خاهرزادم 

اشکال نداره ازنظرمن اصلا کارت بد نیست.....انگار ک همراه با داروهات ی لباسم خریدی چ فرقی برا اون میکنه

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
از مرجع تقلیدت سوال کن اما فک میکنم درست نباشه اینکار در کل

آخه براخودم هس 

برای خودم راضی هست ب کسی نمیدم

😣😣😣ولی بازم دیشب تاحالا دارم خودخوری میکنم چون در حقش دارم بدی میکنم از جون و دلش برام مایه میزاره

اشکال نداره ازنظرمن اصلا کارت بد نیست.....انگار ک همراه با داروهات ی لباسم خریدی چ فرقی برا اون میکن ...

میدونی چیه 

برای خوراک اصلاااااااااا کم‌نمی ذاره اصلاااااااااااا چیزای ک دوس ندارم و دارم میگیره 

ولی برای لباس خیلی گیر میده میگه پولشو جمع کن 

منم دارم جم میکنم برا عید اگ دلم‌ی چیزی خاست بگیرم

2706