2726
پاپی‌های من به هم حسودی می‌کنن سیت‌کام میشه😂 تعریف کنم بامزه نیست باید ببینی مخصوصا وقت بغل‌بازی& ...

ای جونم پاپی من تو خونه فقط با خواهرم قایم موشک بازی میکنه 

وقتی خواهرم خونست ازش چشم بر نمیداره ما یه لحظه حواسشو پرت میکنیم خواهر قایم میشه نمیدونی چطور کل خونه رو میگرده خواهرمو پیدا کنه 

یه وقتایی آروم صداش میکنه گوشاشو تیز میکنه جهتو پیدا میکنه . بعد که پیداش میکنه بدو میره بغلش میشینه ما دیگه میمیرم از خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا حفظ کنه فرشته ان بخدا 

مرسی عزیزم 

خیلی  مهربونه 🥰

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
ای جونم پاپی من تو خونه فقط با خواهرم قایم موشک بازی میکنه  وقتی خواهرم خونست ازش چشم بر نمیدا ...

غووووودا

من یه‌بار موهای پسرمو میزدم نمیخواستم اینا باشن مو پخش کنن تو خونه. گذاشتمشون تو تراس درو بستم. دوتایی همه‌جا رو گذاشتن رو سرشون با اینکه صداشون اصلا بلند نیست😂

و به در تراس چنگ می‌کشیدن که چوبیه😑

بعد از یه مدت که ساکت شدن، پسرم گفت مامان صدا از اونطرف میاد گفتم نه! گفت چرا پس درو نمی‌خارن (چنگ نمیکشن)🥴

دیدم بعله! از توی تراس رفتن حیاط پشتی که کفِش چمنه. دوتایی چمنا رو کندن از زیر در جاده کشیدن رفتن بیرون😵 از توی پارکینگ دور زدن تا رسیدن از در اصلی اومدن دارن در میزنن🤣🤣🤣

الان دیگه در پشتی خونه‌ی ما راهِ پاپی‌رو داره🤣🤣🤣🤣🤣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2728