2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من،هرکار میکنن من ضعف میرم براشون

منم پاپی من دیروشب حسابی دلبری کرد شوهرم بزور میخواست بلندم کنه برم ظرف بشورم حسابی بهش پرید گازش بگیره که اذیتم نکنه . یعنی مرده بودیم از خنده

ما یدونه سگ داریم البته تو خونه نیست ...من دوتا دوقلو نوزاد دارم باور نکردنیه میره میشینه بالای سرشون ...کسی نگاه چپ کنه میاد جرشون بده 😂خیلی شیرینن و وفا دار ..من از تو خونه بودن بدم میاد وگرنه عاشقشونم 

دوتا گربه دارم یکی پرشینه و تنبل یکی خیابونی و باحال پدشینه میخوابه همش اون یکی میپره روش لهش نیکنه ...

فیلمین واسه خودشون حالا سگه من هرکی میاد میره سرشو میذاره رو پاش که نازم کن هرکی میبینن عاشقش میشه

دورش بگردم😍🐱https://uupload.ir/files/3cct_screenshot_۲۰۲۱۰۲۱۲-۱۲۰۲۳۵_whatsapp.jpg

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
ما یدونه سگ داریم البته تو خونه نیست ...من دوتا دوقلو نوزاد دارم باور نکردنیه میره میشینه بالای سرشو ...

من پاپیو تو خونه نگه میدارم چون. آپارتمانم حیاط نداریم . پاپی هم اینجوره شوهرم به شوخیم بیاد سمتم میپره بهش یعنی میمیرم براش اونقد ماهه

پاپی‌های من به هم حسودی می‌کنن سیت‌کام میشه😂

تعریف کنم بامزه نیست باید ببینی

مخصوصا وقت بغل‌بازی که همدیگه رو خزشی هول میدن بیشتر بهِم بچسبن

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706