2726
عنوان

چطوری بعضیا شرن انقد؟

296 بازدید | 40 پست

همه میترسن ازشون هیشکی جرات نداره تو بگه ولی همه رو سر اروما سوار میشن اصلا ادم باید چطوری باشه  ☹ چی خوبه 

تعادل خوبه میدونم ولی اونیکه شره خب بیشتر ازش میترسن دیگه راحته 

یکیش زندایی خودم عروساش انقد ازش میترسن که کاراشو میکنن حتی خانوادشونم در خدمتشن مراسمات ولی مدرشونو دراورده اما خب به هدفش رسیده 

اما اگه نمیترسیدن که حسابش نمیکردن  حتی شاید دعوا هم میکردن باهاش 

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279

عوضش مدیونه عالم و آدمه خب

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اگه تخطی کنن چکارشون‌ میکنه؟

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2728

عزیزم فقط یاد بگیریم انسان باشیم

و مهربون باشیم

کار اونام ک شما میگی درست نیس

🥀 ⃟▬▬▭••𝕷𝖊𝖆𝖗𝖓 𝖜𝖍𝖆𝖙 𝖜𝖊 𝖆𝖗𝖊, 𝖓𝖔𝖙 𝖜𝖍𝖆𝖙'𝖘 𝖔𝖙𝖍𝖊𝖗𝖘 𝖜𝖆𝖓𝖙▴♱💥💫یاد بگیریم اون چیزی که هستیم باشیم نه اون چیزی که بقیه میخوان...√ کنکور1400اولین کنکورمع...دارم میرم تا از امروزززز سفت و محکم درس بخونم😊دوستای نی نی سایتیم خیلی دعام کنین سخت محتاج دعاهاتونم دعا کنین بتونم غولِ کنکورُ شکست بدم...نذر کردم اگ نتیجه دلخواهمو بدست بیارم با چندتا دانش اموز کنکوری همراه بشم و تا حد ممکن بهشون کمک کنم...😊💜ب امید روزی ک بیام اینجا تاپیک بزنم من نتیجه دلخواهمو تو کنکور گرفتم و کُلی دل مامان بابامو شاد کردم🙃❤

اینقد شر بودنم خوب نیست اصلا 

چون هیچ محبوبیتی نداری. همیشه هم پشتت حرفه 

بعدم آدم باید شخصیتشو حفظ کنه احترام نگه داره کسی ک واسه هرچیزی دعوا راه میندازه اصلا آدم نرمالی نیس. 

اره ولی به اون دنیا اعتقاد نداره که  

خو داره یا نداره فرقی ب حالش نمیکنه پخ پخ میشه درهرصورت☻

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اینقد شر بودنم خوب نیست اصلا  چون هیچ محبوبیتی نداری. همیشه هم پشتت حرفه  بعدم آدم باید ...

احترامش حفظه همیشه کسی جرات نداره چیزی بگه بهش 

جاریش چن ساله باهاش قطع ارتباط میگه دعوا میندازه ولی خب عروساش که نمیتونن پسراشم مطیعشن

یعنی اگه تخطی کنن چکارشون‌ میکنه؟

یه بار عروسش کار نکرده بود اینا چون روستان خودشون ماست اینا دارن بهش نمیداد تو یه سفره خودشون میخوردن اون نگا میکرد اگرم قهر کنه میره ابرشونو جلوی درشون میبره 

احترامش حفظه همیشه کسی جرات نداره چیزی بگه بهش  جاریش چن ساله باهاش قطع ارتباط میگه دعوا میندا ...

من احترام خودش نسبت ب بقیه رو گفتم ک خودت میگی رعایت نمیکنه و دعوا راه میندازه 

درکل من از این تیپ شخصیتی ک میگی بشدت بدم میاد توقعات بیجا دارن منم باشم قطع رابطه میکنم :) 

2706