1874
2106
عنوان

صبحت بخیر جون دل سر کیفی عزیز؟😱

183 بازدید | 25 پست

https://hajifirouz2.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/c9207817a1197d6a11adafd3ecaa158929955290-240p.mp4?wmsAuthSign=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJ0b2tlbiI6ImZmMWYwOWRkZWJlM2I3NDljNDA4ZDZlMDJkYjBkMWZmIiwiZXhwIjoxNjEzMDQ2NzUzLCJpc3MiOiJTYWJhIElkZWEgR1NJRyJ9.PokgcCsCmYiVHsERYX4-GtrRkLFnFz7r1qRduxvFhS4

چقدر ازش بدم میاد چندشم نیشه از این یارو

‼دوستان عزیزم 🥰سوال برای درمان  پوست ،مو ، عفونت ، هموروئید(بواسیر) داشتین ازم بپرسین 😊تا حد امکان کمکتون میکنم در عوض دعام کنید  💐🌷🌺درخاست دوستی ممنوع 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خو؟

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آیدا صدام بزنین😍تیکر تولدمه🎂پاترهد🧙🏻‍♀️🔮 Draco Lover🍏💚سیریوس بلک: تو آدم بدی نیستی هری! تو یه آدم خیلی خوبی که اتفاقات بدی براش افتاده⚡🖤
2124

کل اینیستا شده کلیپای این آقا🙄

اینجا حداقل نزارین😄

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
 ترو خدا برام از ته دل دعا کنین التماستون میکنم 

برات ایت الکرسی میخونم 

‼دوستان عزیزم 🥰سوال برای درمان  پوست ،مو ، عفونت ، هموروئید(بواسیر) داشتین ازم بپرسین 😊تا حد امکان کمکتون میکنم در عوض دعام کنید  💐🌷🌺درخاست دوستی ممنوع 
2114

چه حرفای خوبی میزنه.............................................................

تمام گناهانت را می بخشم تو فقط بگو خدا.........1400.5.18تا 1401.1.1.....یاامام حسین کمکم کن .... حضرت ابوالفضل العباس (ع) حاجت من رو داد.... من همواره مثبت شاد و خوشبخت هستم الهی شکر................و به خواسته ام رسیدم امسال به لطف خدا .............خداوند هر روز  مرا با معجزاتش شگفت زده می کند الهی شکر...............................بهترین روزهای زندگیم در راهه الهی شکر.....................خیروخوشی از هر طرف وارد زندگی من می شود........................الهی شکر.............................یا امام رضا(ع) التماس دعا.............. ..........

ترکیبی پررو چیه ؟

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.
2051