2726
عنوان

کار کردن تو خونه با وجو بچه

143 بازدید | 9 پست

سلام من یه مادرم که کنار پسر نازم تو خونه کارامو می کنم و درآمد خودمو هم دارم

نمی دونید از وقتی که با این کار اینترنتی آشنا شدم چقدر کیفیت زندگی من تغییر کرده خیلی دوست داشتم به اشتراک بذارم تا شاید یه مادری هم خواست تا یه درآمدی داشته باشه و من به اون کمک کنم 

اگه کسی دوست داشت مثل من حالش خوب بشه و درآمد داشته باشه بدون این که حتی هزار تومن هم سرمایه کنه 

کار بیرون کرایه رفت و آمد داره این کار اینو نداره که یکی از مزایایشه 

اگه می خواهید بیشتر بدونید بیایید تا راهنمایی تون کنم 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

یه کم راهنمایی کن حالا

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه کم راهنمایی کن حالا

سلام دوست عزیز 

می خوای با دو ساعت کار کردن در روز تو یه ماه دو میلیون درآمد داشته باشی

اگه اطلاعات کامل می خواهید تو چت نمیشه در اختیارتون بذارم باید از شرکت وقت مشاوره بگیرم تا باهاتون صحبت کنند و اگه دوست داشتین اونجا اطلاعات شما درباره کار بیشتر میشه و در صورت موافقت، شما هم به همکارای من اضافه میشین تا جایی که می دونم 5 نفر نیاز دارند

بگو خب

عزیزم اطلاعات مرربوط به کارو نمیشه تو چت بگم 

اگه اطلاعات کامل می خواهید تو چت نمیشه در اختیارتون بذارم باید از شرکت وقت مشاوره بگیرم تا باهاتون صحبت کنند و اگه دوست داشتین اونجا اطلاعات شما درباره کار بیشتر میشه و در صورت موافقت، شما هم به همکارای من اضافه میشین تا جایی که می دونم 5 نفر نیاز دارند

بگو خب

سلام دوست عزیز