2733
2734
عنوان

اگه متوجه خیانت پدرتون بشید

139 بازدید | 14 پست

سلام من ب طور اتفاقی وقتی گوشی بابام دستم بود ک ی کلیپ ببینم یهو ی پیام اومد ک سلام عزیزم میشه برام شارژ بگیری ندارم...شماره اش سیو شده بود ب عنوان فلانی نانوا اونقدررر حالم بد شد اون لحظه ب رو نیوردم اما داشتم سکته میکردم از طرفی نمیخوام مامانم بفهمه چون خون ب پا میکنه از طرفی حالم بده از طرفی میترسم کم کم همه بفهمن و ابرومون پیش همه بره جای من بودید چیکار میکردید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راستش  ۵سال  قبل  همینطوری  فهمیدم  به  روم  نیاوردم   هیچ  کسم  نبهمید  الانم  نمیدونم  چیشد  اون  ماجرا  کلا

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2738
پیرمردا این زمونه زیره سرشون بلن شده

ازصدتا  جوون  بدترن😅

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

تا مامانت نفهمیده با بابات صحبت کن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
کاش نمیدیدم😭

شده  دیگه  من  کلا  ذهنیتم  راجب  بابام  عوض  شد  از  اونموقع

2706