2733
2734
عنوان

سوره بقره برای باطل السحر

23325 بازدید | 54 پست

کسی هست این جا سوره بقره رو چهل روز گوش داده باشه برای باطل السحر ؟ من از همین جا شنیدم واسه باطل السحر خوبه ...من نزدیک ۲۰ روزه دارم میخونم همش سر درد میگیرم و یک بارم خواب دیدم دیواراتاقم جایی که میخابم و همیشه ام سوره بقره رو اونجا گوش میدم پر حشره های سیاهه ...اگه کسی خونده از تجربیاتش میشه بگه ممنونم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم داره تاثیر میکنه 

ماشاالله به عزمت 

فقط اینکه من نشنیدم سوره بقره، کی بهت پیشنهاد داده؟! از عالِم بزرگی بپرسی بهتر نیست؟!

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

باید گوش کنی یا بخونی؟

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738
میشه بگی حشره ها زنده بودن یا مرده؟ در حال حرکت بودن یا متوقف بودن؟ و رو به کجا؟ 

زنده بودن تکون نمیخوردن  چسبیده بودن به دیوار قشنگ بالاسرم که میخابم زیاد بودن ...اندازه کف دست بودن و تقریبن شبیه عنکبوت بودن اگه اشتباه نکنم 

2706