2726

یعنی ضامن هیچ کسی نمیتونن بشه؟

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
میتون بشه

به خاله همسرم گفتیم ضامن همسرم بشه گقت معلم  ها فقط میتونن ضامن اقوام درجه ۱ بشن

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارمندها برای همه میتونن ضامن بشن

بازنشستگان فقط برای خویش درجه یک 

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
واسه شوهرمنم اینطورمیگن فامیل درجه ۱وهمکار .نظامیه 

نظامی فرق داره خب

من معلم هیتم  بله می تونم ضامن هر کسی  که بخوام بشم البته باتوجه به سقف ضمانتی که دارم&nbs ...

خوش به سعادتت

یه بار فرصتش بهم رو کرد

با ندونم کاری از خودم گرفتم

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
خوش به سعادتت یه بار فرصتش بهم رو کرد با ندونم کاری از خودم گرفتم

خیلی ممنونم چقدر تلاش کردم بعد از شش سال بیکاری تا آزمون استخدامی قبول شدم الان دو سال معلم هستم 

بالاترین سرعت دنیا ، سرعت رنگ عوض کردن آدم هاس ...
2706