2726
عنوان

معجزه من در کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 453831 بازدید | 760 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکل اینجاس خیلی از بچه های کنکوری  اصول و روش درست درس خوندن رو بلد نیستند وگرنه نتیجه این نم ...

دقیقا همینطوره درست درس خوندن شاه کلید موفقیته

سخن صحیح را بپذیرید حتی اگر گوینده ی آن خود به آن عمل نکند.پیامبر(ص)  🌺🤵عده ای میگن اینجا سایت بارداری و زایمانه در نتیجه مختص خانم هاست و حضور آقایون بی مورده که واقعا مایه ی تعجبه چون محتوای تاپیک ها چیز دیگه ای میگه و با یه نگاه اجمالی به تاپیک های خصوصا پربازدید میبینید که اکثرا در مورد هر چیزی صحبت میشه جز در مورد بارداری و زایمان که اگر غیر از این بود حتی دختران مجرد هم عضو نمیشدند چه برسه به آقایون چون براشون جذابیتی نداشت! در ضمن آقایون میتونن اینجا شناخت بهتری نسبت به خانم ها پیدا کنن که بعد ازدواج در زندگی زناشویی به کمکشون میاد پس با حضور آقایون داخل سایت کنار بیاید و حساسیت به خرج ندید و هر زمان براتون مزاحمت ایجاد کردند براشون گزارش بزنید یا از طریق پیام خصوصی به نی نی یارهای محترم اطلاع بدید تا برخورد کنند در غیر این صورت صرفا بابت حضورشون بازخواستشون نکنید و حرف زشت نزنید چون اینطوری فقط شخصیت خودتونو زیر سوال میبرید 🤵🌺 ((دروغ، سرآغاز همه ی بدی هاست.)) حضرت علی(ع)
بله درسته این کاربر هنوزم توی سایت هس ولی خودشو نشون نمیده

اونجایی که کاربران رو تشویق میکنه ناامید نباشن خیلی خوبه ولی تبلیغ یه موسسه آموزشی کار درستی نیست

سخن صحیح را بپذیرید حتی اگر گوینده ی آن خود به آن عمل نکند.پیامبر(ص)  🌺🤵عده ای میگن اینجا سایت بارداری و زایمانه در نتیجه مختص خانم هاست و حضور آقایون بی مورده که واقعا مایه ی تعجبه چون محتوای تاپیک ها چیز دیگه ای میگه و با یه نگاه اجمالی به تاپیک های خصوصا پربازدید میبینید که اکثرا در مورد هر چیزی صحبت میشه جز در مورد بارداری و زایمان که اگر غیر از این بود حتی دختران مجرد هم عضو نمیشدند چه برسه به آقایون چون براشون جذابیتی نداشت! در ضمن آقایون میتونن اینجا شناخت بهتری نسبت به خانم ها پیدا کنن که بعد ازدواج در زندگی زناشویی به کمکشون میاد پس با حضور آقایون داخل سایت کنار بیاید و حساسیت به خرج ندید و هر زمان براتون مزاحمت ایجاد کردند براشون گزارش بزنید یا از طریق پیام خصوصی به نی نی یارهای محترم اطلاع بدید تا برخورد کنند در غیر این صورت صرفا بابت حضورشون بازخواستشون نکنید و حرف زشت نزنید چون اینطوری فقط شخصیت خودتونو زیر سوال میبرید 🤵🌺 ((دروغ، سرآغاز همه ی بدی هاست.)) حضرت علی(ع)

کسایی که اینقد فاز منفی میدید 

هرچیزی امکان داره مهم اینه توکل کنی به خدا و واقعاا خودت بخوای 

اگه هم درست نباشه حرفاش شما شروع کن و اولیش باش 

چرا اینقدر منفی نگرید یه درصد احتمال بدید دروغ نگفته باشه 

اونوقت چقد غیبت کردید و تهمت زدید به این بنده خدا..تهشم میگید بی وجدان و خدا ازت نگذره.. خودت اگه یکی از اونایی باشی که تهمت زدی خدا صددرصد ازت نمیگذره پس کسی که خدارو میشناسه همه جوانبو درنظر میگیره لااقل نظراتتونو محترمانه بگید ن اینکه طرفو بکوبین متاسفم واسه بعضیا😑

یه چن روزی برنامه ریختم بعد شروع کردم منم کم اوردم بیخوابی داشتم گریه کردم نا امید شدم ولی نزاشتم ط ...

رفیق من خیلی ناراحتم. من بعد 5 سال وقت هدر دادن دوباره میخوام بشینم بخدنم ولی حسرت گذشته ولم نمیکنه و همش خودمو فحش میدم و با بقیه مقایسه میکنم. میشه بگی چطور تو به این افکار غلبه کردی

یه چن روزی برنامه ریختم بعد شروع کردم منم کم اوردم بیخوابی داشتم گریه کردم نا امید شدم ولی نزاشتم ط ...

سلام خوبی عزیزم؟ 

من زینبم۲۴ سالمه دیپلم ریاضی دارم و کاردانی تربیت بدنی تو دانشگاه دیسک کمرم آسیب دید کلی درمان کردمو لاغر کزدم تا خوب شدم اما دیگه نمیتونم تربیت بدنی ادامه بدم به پرستاری هم علاقه دارم میخوام برای کنکور ۱۴۰۱ بخونم به نظرت میتونم چه چیزی باعث شد موفق بشی اگه بهم بگی ممنونت میشم

2706