2726
عنوان

شوهرم ترامادول‌ میخوره یواشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 4308 بازدید | 40 پست
وقتی‌میخوره چشاش‌گرد میشه. خارش شدید میگیره.‌خیلی‌حرف میزنه. خیلیاااااا. فکر‌میکنه من نمیفهمم ای خد ...

تشنج چرت زدن ازدست دادن قوای جنسی بمرور اتفاق میفته

بچه نداری؟

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
😅😅😅چرا اشتباه ریپ کردم

عیب نداره 😁😁😁

ته دلم خالی نشدا😁😁😁😁😁😁

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم😐که وجود نداره 😁مرسی که نیستی😂فدااات بشم😁ستاره بچینی،خونه ننت بمونی😁بوس بوس😁😁😁😁😁😁😁😁
میدونم دیگه.‌دارم‌میمیرم از حرص

خدا به دلت آرامش بده عزیزم

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم😐که وجود نداره 😁مرسی که نیستی😂فدااات بشم😁ستاره بچینی،خونه ننت بمونی😁بوس بوس😁😁😁😁😁😁😁😁
همیشه خورده دیگه. نمیزاشت من بفهمم. 

عزیزم عوارضش و تونت سرچ کن و مدام تو گوشش بخون

مجبوره دوزش و هی ببره بالاتر

بهش بگو نیاز نیست با این چیزا خودت و نابود کنی

کلی داروهای گیاهی و اصلا شیمیایی ولی تحت نظر پزشک میتونه بخوره

باهاش دعوا نکن.بدتر میشه.ولی بترسونش

چه پررو ولش کن بره بابا مردی که ناتوان باشه به چه دردی میخوره آخه بیخود کردی بگو زن گرفتی وقتی مر ...

میخام کمکش کنم. ببرمش دکتر. درمان بشه حداقل زیر نطر پرشک بخوره هر دارویی که هست ولی زیر بار نمیره

عزیزم عوارضش و تونت سرچ کن و مدام تو گوشش بخون مجبوره دوزش و هی ببره بالاتر بهش بگو نیاز نیست با ا ...

دعوا نکردم اتفاقا اینسری خیلی آروم بش گفتم ولی انگار که زورش اومده من ضعفشو فهمیدم گارد گرفته. قهر کرده و میگه همینه ک هست.... بازم میخورم

تشنج چرت زدن ازدست دادن قوای جنسی بمرور اتفاق میفته بچه نداری؟

از ازدواج اولم دارم ولی اون نداره. نزدیک دو سال هم هست جلوگیری نمیکنم ولی باردار نشدم. حالا میفهمم بخاطر این کوفتیاست ک‌میخوره

از ازدواج اولم دارم ولی اون نداره. نزدیک دو سال هم هست جلوگیری نمیکنم ولی باردار نشدم. حالا میفهمم ب ...

بچدار نشو کلا نمون پای مرد بی مسئولیت

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2706