2726
عنوان

شوهرم ترامادول‌ میخوره یواشکی

4308 بازدید | 40 پست

بچه ها من چند بار خیلی اتفاقی دیدم قرص سیلدنافیل و  کوفت و‌مرض داره باهاش. هر سری یه چیزی گفت ولی ایندفعه دیگه ترامادول‌پیدا کردم. میدونم برای تقویت قوای جنسی میخوره.چیکار کنم؟ راضی نمیشه بریم دکتر. میگه همینه ک هست میخای بخواه نمیخای بسلامت.

آخه ترامادول؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

معتاد ترامادول شده و خیلی زود عوارضش نشون میده

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

چه پررو

ولش کن بره بابا

مردی که ناتوان باشه به چه دردی میخوره آخه

بیخود کردی بگو زن گرفتی وقتی مرد نیستی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
معتاد ترامادول شده و خیلی زود عوارضش نشون میده

وقتی‌میخوره چشاش‌گرد میشه. خارش شدید میگیره.‌خیلی‌حرف میزنه. خیلیاااااا.

فکر‌میکنه من نمیفهمم ای خدااا

نمی خوام ته دلت رو خالی کنم ولی اونایی هم که معتادن ترامادول میخورن

ممنونم ،مرسی ته دلمو خالی نکردی ولی،اشتباه ریپ زدی فکر کنم😁😁😁😁😁😁

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم😐که وجود نداره 😁مرسی که نیستی😂فدااات بشم😁ستاره بچینی،خونه ننت بمونی😁بوس بوس😁😁😁😁😁😁😁😁
2706