2726
عنوان

التهاب قلب

3665 بازدید | 25 پست

من امروز رفتم اکو  و نورار قلب گرفتم دکتر بهم گفت دیر اومدی قلبت التهابش زیاده وپمپاژقلبت درست کارنمی کنه کسی اینجا این مشکل وداشته یا خوب شده آیا خوب می شی یا باید همیشه دارو مصرف کنی اگه مشکل منو دارین خواهش می کنم کمی توضیح بدی خیلی نگرانم 

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁

گلم تو نت بزنی میاد علائم زیاد داره یکیش همین اریتمی قلبی که به خاطر التهابه ولی یه جا خوندم هم شدیدش هم خفیفش درمان میشه خودتم چک کن عزیزم اروم بگیری

با خدا باش پادشاهی کن😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نداشتم ولی الان تو نت زدم مثکه با دارو و استراحت درمان میشه فقط باید پیگیر باشی و استرس نداشته با ...

منم تو نت زدم ولی این جوری خیالم راحت تر بود اگه  از زبان یکی می شنیدم که بهتر شده ممنون گلم

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁
2728
من نداشتم ولی الان تو نت زدم مثکه با دارو و استراحت درمان میشه فقط باید پیگیر باشی و استرس نداشته با ...

همین استرس که این بلاها روسرمون میاره من امسال انقده استرس بهم وارد شده همش بخاطر همین فک کنم این بلا سرم اومده 

همین استرس که این بلاها روسرمون میاره من امسال انقده استرس بهم وارد شده همش بخاطر همین فک کنم این بل ...

اخ اره لعنت به استرس من یه سالی به خاطر استدس شدید پیسی گرفتم که دیگه تا اخر عمر باهامه🤦🏻‍♀️

با خدا باش پادشاهی کن😇
منم تو نت زدم ولی این جوری خیالم راحت تر بود اگه  از زبان یکی می شنیدم که بهتر شده ممنون گلم

ببین ولی من سر یکی از کلاسامون بحث کردیم در مورد مشکلات قلبی از سکته و اریتمی بگیر تا چیزای دیگه اغلبشون راحت درمان میشن اصلا بد به دلت راه نده 

با خدا باش پادشاهی کن😇
اخ اره لعنت به استرس من یه سالی به خاطر استدس شدید پیسی گرفتم که دیگه تا اخر عمر باهامه🤦🏻‍♀️

واقعا سخته ولی چه میشه کرد   منم دو ماهه برادرخوشکلم ایست قلبی ومرگ مغزی شده الان تو خونه رو تخت واقعا زندگی برامون انقده تلخ شده که همون داریم هلاک می شیم 

واقعا سخته ولی چه میشه کرد   منم دو ماهه برادرخوشکلم ایست قلبی ومرگ مغزی شده الان تو خونه رو تخ ...

😔 چه قدر وحشتناک ولی انشالله دوباره میتونی روی رنگین زندگیتو ببینی گلم 

توکل به خدا 

با خدا باش پادشاهی کن😇
ببین ولی من سر یکی از کلاسامون بحث کردیم در مورد مشکلات قلبی از سکته و اریتمی بگیر تا چیزای دیگه اغل ...

انشاالله برام دعا کنین تورو خدا چقد نگران بچه هام هستم 😭😭😭

انشاالله برام دعا کنین تورو خدا چقد نگران بچه هام هستم 😭😭😭

قربونت بشم من نگران نباش اصلا فدات شم به خدا اغلب بیماریا با استرس ایجاد میشه با نگرانی تشدید میشه با امید از بین میره فقط امید داشته باشه

تازههه خداروصد هزار مرتبه شکر مشکلت لاعلاج نیس اصلا حل میشه درمان میشی و راحت زندگیتو میکنی مطمئنم 

کلا مسکلات قلبی اغلب درمان میشن فقط مادرزادیارو نمیشه کاری کرد و سخته درمانش

شما هم امیدتو اصلا و ابدا از دست نده گریه و اشک و اه و ناله هم بزار کنار چون مطمئنا راحت راحت خوب میشی گلم

با خدا باش پادشاهی کن😇

استارتر نگران نباش    بر اعصابت مسلط باش 

هسته خرما  تمیز بشور  و دو روز بزار خشک بشن بعد  داخل ماهی تابه  روی گاز تفت بده  تا  یکم سیاه بشن  و روغن ازشون دربیاد    بعد با آونگ  یکم خُرد کن  

سپس  آسیاب کن تا پودر بشه      

هر ۸ساعت یک قاشق مرباخوری  باچای  یا مثل قهوه  

بخور  برای قلب و ریه  بهترین داروست 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

مرسی عزیزم چقدمهربونی گلم چه خوبه آدم اگه بایکی که مهربونه حرف می زنه واقعا آروم میشی 

استارتر نگران نباش    بر اعصابت مسلط باش  هسته خرما  تمیز بشور  و دو رو ...

آخه چون ارثیه واسه همین نگرانم      نمیشه اینو تو بازار پیدا کرد ممکنه تو عطاریها باشه

آخه چون ارثیه واسه همین نگرانم      نمیشه اینو تو بازار پیدا کرد ممکنه تو عطاریها باش ...

خودت درست کن خرما بگیر هسته خرما مفید است نه پوست خرما

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2706