2737
2734

گفت فقط برات تنگش میکنم و بیرونشو نمیشه دست بزنم آخه پوستش بعد زایمان شل شده گفت باید تزریق چربی بزنی حالا من موندم چکار کنم پنجشنبه صبح نوبت عمل دارم شما اگه تجربه ای دارین بهم بگین لطفا به نظرتون دکترم رو عوض کنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
اونکه میگن حس جن س ی ازبین میره

نه فک نکنم. حس جنسی اون بالاتره کلاهک داره میگن

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
خب عصب های زیادی  تو لابیا هست  بخاطر همین برشش تعداد زیادی ازعصب هارو قطع میکنه

ووی دلم ریش شد😂

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
عزیزم شاید حال دلش  با این عمل بهتربشه تنوع هم نیازه

حال دل با اعتماد به نفس زیاد عوض میشه

بدنه ها دو روز دیگه خوشش نیومد واسه تنوع باید چیکار کنه؟

متعهدم💍                                                                         
حال دل با اعتماد به نفس زیاد عوض میشه بدنه ها دو روز دیگه خوشش نیومد واسه تنوع باید چیکار کنه؟

واقعا لابیای بزرگ وزشت حال ی ادم رو منفی میکنه

اعتماد بنفس کاذب ک نمیشه داشت

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
2706