1874
2047

من واسه سهامم روش مستقیم رو انتخاب کردم اولش همه میگفتن اره مستقیم خوبه تو روش غیر مستقیم نمیشه سهام رو فروخت و اینا 

حالا هم من غیر مستقیم خوبه میتونی بفروشی 

پولشو هم یه جا دریافت میکنی ولی تو روش مستقیم 

پول رو خرد خرد میدن 

راسته واقعا ؟؟یعنی چی هر روز یه چی میگن 

واینکه واسه کدوم روش اجباریه تو سجام ثبت نام کنی و اهراز هویت؟؟؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

واسه روش غیر مستقیم .الان برای غیر مستقیم ۶۰ درصد سهامو کارت خرید اعتباری میدن 

ب صورت وام نه برای خودمون ک

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!!
2059
همون وام دیگه .خوبیش اینه سهامتم سره جاش میمونه 

چ فایده اخه باید درصد سود بدی

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!!
2055
چجوریه یعنی ؟؟ تو کدوم ردش قراره سود بریزن ؟

یعنی روشت غیر مستقیم و ثبت نام میکنی واسه وام سهام عدالت بعد ارزش سهامتو تو اون روز بررسی میکنن و بعد بانک براساس ارزیابی اخده سهامت بهت تا سقف ۶۰ درصدشو کارت خرید کالا میده .

برای کسایی که میخاستن بفروشن خوبه 

چیو بفروشن کارت هدیه را؟؟؟

نه سهامشونو😄

اهان😁😁