2733
2734

سلام خانما خوبین من نمیدونم چی شد بهم دچار نفغ و معده درد و دل درد و حالت تهوع و خیلی ببخشین اسهال دارم رفتم دکتر محمد روشنی تهران گفتش باید اندوسکوپی و کولونوسگوپی بشی شنبه ولی متاسفانه شوهرم چون مرد هستن یکم حساسه نمیزاره اکه بسه توروخدا بهم دکتر خانم معرفی کنین برم برام تا ۵شنبه انجام بده ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درمانگاه سینا رفتم تو صادقیه ولی اقا بود اول یه خانم آماده میکنه و خودشم کنارته هر چند که بی هوشی زدن و بعد پرستار بیدارم کرد ..خواهشا پروسه درمان رو بخاطر این مسایل منحرف نکنید ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2728
من درمانگاه سینا رفتم تو صادقیه ولی اقا بود اول یه خانم آماده میکنه و خودشم کنارته هر چند که بی هوشی ...

من عزیزم کاری با کسی ندارم چه برسه به اینکه بخوام منحرف کنم شما نگاه کنین گفتم شوهرم حساسه عزیزم 

من عزیزم کاری با کسی ندارم چه برسه به اینکه بخوام منحرف کنم شما نگاه کنین گفتم شوهرم حساسه عزیزم&nbs ...

نه نه منظورم شما نیستید از منحرف ..عزیزم چون مشکل شما رو داشتم ..ولی واقعا یه خانم میاد شما رو آماده میکنه و روتون رو میکشه فقط قسمت بسیار کوچیک پیداس که لوله رو رد کنن ..و خانم هم کنارته که خجالت نکشی ..حالا بازم بپرس اگه تهرانی از درمانگاه سینا چون خیلی بزرگه ولی خوب شانس من پرفسور بود و تشخیص داد و پماد دست ساز داد ..برای خودت میگم 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..