2726
عنوان

کبودی بدن☹😭

270 بازدید | 20 پست

بچها من جدیدا ینی حدود یکی دو هفتس دست و پاهام خیلی میخاره به حدی که وقتی میخام بخارونم خون میاد 😭بعد خود به خود بی دلیل ی قسمتایی از دستام و پاهام خون مرده میشه کبود نمیشهااا خون مرده میشه انگار یکی گوشت تنمو مکیده و اینجوری شده کسی بوده اینجوری باشه دلیلش چیه؟؟

قوی اما بی حس❄🖇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای منم فکر کردم فقط خودم اینجوریم . فقط برو حمام . یک نوع نمیدونم چیه . فقط حمام زود زود من الان رفتم حموم سرم اروم شد

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
میشه توضیح بدین متوجه نشدم☹

کَک یه نوع حشره ی موذیه.

جای گزش و دونه روی بدنت هست؟

این جای کبودی ها گرد و نزدیک به هم هستن؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2706