2737
2739
عنوان

راهکار برای چاق شدن

121 بازدید | 9 پست

شوهرم خیلی لاغر شده معده اش هم جدیدا خرابه احتمالا زخم معده باید بیشتر بررسی شه چه کنم که وزنش بالا بره همه میگن چرا لاغره 

ایا س ک س باعث اضافه وزن می شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ورزش بلافاصله پروتئین

البته همون مشکلات گوارشی تا حل نشن فایده ای نداره

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2731

منم دقیقا مشکل تورو باشوهرم دارم،کارشم خیلی سخته وزیاد وامکان ورزش نیس،امروز ازعطاری براش پودر گرفتم(نمیدونم چیو باچی قاطی کرده هرچی پرسیدم نگفت)

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

باید برع دکتر برا معدش 

چون احتمالش هس ک زخم معدع گرفتع 

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   
2738
منم دقیقا مشکل تورو باشوهرم دارم،کارشم خیلی سخته وزیاد وامکان ورزش نیس،امروز ازعطاری براش پودر گرفتم ...

کار همسر منم زیاده خدا کنه مشکلی نداشته باشه دارم دیونه می شوم هر روز لاغر تر میشه خونریزی مقعد داشت پیگیری کردیم از روده نبود حالا باید اندوسکوپی شه مرسی 

کار همسر منم زیاده خدا کنه مشکلی نداشته باشه دارم دیونه می شوم هر روز لاغر تر میشه خونریزی مقعد داشت ...

ایشالا که چیزی نیس،خودتم میگی کارش زیاده،معده ش مشکل داره،هزارتا دلیل هست چرا فکر بد میکنی؟کارای درمانیش که تموم شد برو براش اشتهااور بخر یا ازهمین پودرا.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹