2703
2553
عنوان

دوستم

67 بازدید | 4 پست

دوستم ناخوناش میخورد الان یک ماهه ترک کرده ناخوناش بلند شده ولی یک ناخونشو تاقت نمیاره با ناخون گیر میگیره و همش زیر ناخون کوتاه شدشو فشار میده میگه خسته شدم ازین کار مشکلش چیه؟

برای طول عمر زیاد خانواده ام وسلامتی آنها دعا میکنید؟ممنونم یک صلوات بفرستید  امضای بعدی ............. 〰〰〰〰〰🐠〰〰〰🐬〰〰 بپا نیوفتدی تو آب 〰〰〰〰〰〰〰〰〰م.〰〰〰〰〰〰
تیک عصبی

خطرناکه؟

برای طول عمر زیاد خانواده ام وسلامتی آنها دعا میکنید؟ممنونم یک صلوات بفرستید  امضای بعدی ............. 〰〰〰〰〰🐠〰〰〰🐬〰〰 بپا نیوفتدی تو آب 〰〰〰〰〰〰〰〰〰م.〰〰〰〰〰〰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خجالتی بودن. استرس داشتن و.... منم بچگی اینطوری بودم وخودبه خوخوب شدم

قهرکه میکنید مراقب فاصله هاباشیدشایدیکی همین حوالی منتظرجای خالی باشد  به سرزمین عجایب خوش آمدید                                        
2456

کسی نیست بیچاره ازبس زیر ناخونشو فشار داد ناخونش سوزش گرفت