2410
2553
عنوان

چقدر با شوشو اختلاف سن داری؟ خیلی بده زن از مرد 3و4 سال بزرگتر باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1688 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من 1.5 از شوشوم کوچکترممممممممم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2456
ووووووووووووووووووووووای شبنمی اینجاست من گفتم شوشو
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2714
یکی از دوستام با یه پسره اشنا شده دوستم همسن منه و 36 سالشه دوستم تا حالا ازدواج نکرده پسره 32 سالشه و پسره همه اش اصرار داره به ازدواج ، پسره بچه ننه هم نیست (ظاهرا) الان امریکا داره دکتری میگیره و همیشه مستقل بوده ، راستش دوستم میگه همش پسره میگه از یه مرد چی میخوایی ؟ مثلا یه مرد 40 ساله که بزرگ نشده و پخته نیست خوبه یا یه 32 ساله که کلی تجربه داره و مستقل هست و توان مدیریت زندگی رو داره
دوستم خیلی دو دله و مدام با همه مشورت میکنه منم خواستم نظر شماها رو بدونم
هر گاوی که عمیقا بفهمد چقدر گاو است، در دم آدم خواهد شد و هر گاه آدمی زیادی بفهمد که آدم است،در دم گاو خواهد شد!!!!

دختر اریایی

1392/7/23 10:34 ب.ظ

یکی از دوستام با یه پسره اشنا شده دوستم همسن منه و 36 سالشه دوستم تا حالا ازدواج نکرده پسره 32 سالشه و پسره همه اش اصرار داره به ازدواج ، پسره بچه ننه هم نیست (ظاهرا) الان امریکا داره دکتری میگیره و همیشه مستقل بوده ، راستش دوستم میگه همش پسره میگه از یه مرد چی میخوایی ؟ مثلا یه مرد 40 ساله که بزرگ نشده و پخته نیست خوبه یا یه 32 ساله که کلی تجربه داره و مستقل هست و توان مدیریت زندگی رو داره
دوستم خیلی دو دله و مدام با همه مشورت میکنه منم خواستم نظر شماها رو بدونم

عمه ی منم تو 37 سالگی عروسی کرد شوهرش 34 سالش بود الانم خیلی خوشبخته از مجردیشم خوشگل تر شده
بنظر من بزرگ بودن خانما اشکالی نداره . زن دایی من 5 سال از داییم بزرگتره الان اصلا بنظر نمیاد

شبنمی
2706