2733
2734
عنوان

چقدر با شوشو اختلاف سن داری؟ خیلی بده زن از مرد 3و4 سال بزرگتر باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1688 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 1.5 از شوشوم کوچکترممممممممم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2731
ووووووووووووووووووووووای شبنمی اینجاست من گفتم شوشو
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2738
یکی از دوستام با یه پسره اشنا شده دوستم همسن منه و 36 سالشه دوستم تا حالا ازدواج نکرده پسره 32 سالشه و پسره همه اش اصرار داره به ازدواج ، پسره بچه ننه هم نیست (ظاهرا) الان امریکا داره دکتری میگیره و همیشه مستقل بوده ، راستش دوستم میگه همش پسره میگه از یه مرد چی میخوایی ؟ مثلا یه مرد 40 ساله که بزرگ نشده و پخته نیست خوبه یا یه 32 ساله که کلی تجربه داره و مستقل هست و توان مدیریت زندگی رو داره
دوستم خیلی دو دله و مدام با همه مشورت میکنه منم خواستم نظر شماها رو بدونم
هر گاوی که عمیقا بفهمد چقدر گاو است، در دم آدم خواهد شد و هر گاه آدمی زیادی بفهمد که آدم است،در دم گاو خواهد شد!!!!

دختر اریایی

1392/7/23 10:34 ب.ظ

یکی از دوستام با یه پسره اشنا شده دوستم همسن منه و 36 سالشه دوستم تا حالا ازدواج نکرده پسره 32 سالشه و پسره همه اش اصرار داره به ازدواج ، پسره بچه ننه هم نیست (ظاهرا) الان امریکا داره دکتری میگیره و همیشه مستقل بوده ، راستش دوستم میگه همش پسره میگه از یه مرد چی میخوایی ؟ مثلا یه مرد 40 ساله که بزرگ نشده و پخته نیست خوبه یا یه 32 ساله که کلی تجربه داره و مستقل هست و توان مدیریت زندگی رو داره
دوستم خیلی دو دله و مدام با همه مشورت میکنه منم خواستم نظر شماها رو بدونم

عمه ی منم تو 37 سالگی عروسی کرد شوهرش 34 سالش بود الانم خیلی خوشبخته از مجردیشم خوشگل تر شده
بنظر من بزرگ بودن خانما اشکالی نداره . زن دایی من 5 سال از داییم بزرگتره الان اصلا بنظر نمیاد

شبنمی
2706