2726
عنوان

نی نی سار میشه لطفا بیای

193 بازدید | 17 پست

من تاحالا از اینکارا نکردم ولی الان واقعا برام زور داره جایی که من فقط فکر و عقیده مو بیان کردم که به کسیم لطمه ای وارد نمیکنه یعده به من توهین کنن

رسیدگی بشه لطفا

ممنون 

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

😐

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینکه توهین به خودشه

اسم دینشو پرسیدی اون جوابو داده

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
اینکه توهین به خودشه اسم مذهبشو پرسیدی اون جوابو داده

نه ینفر از من پرسید دینت چیه 

ایشون بجای من جواب یکی دیگه رو داده و گفته ....

خوب دین نداره خریت رو دوستداره 

😁😂😂😂😂

ول کن بدتر از اینام شنیدیم و دیدیم 

توی این سایت عزیزم میخوای باشی 

باید جنبه ت رو ببری بالا 

الان صبح به ولای علی یادم نی 😂😂😂😂

یکی یه چی گفت بهم محل ندادم اسم کاربریشم یادم نی 

فردام یه جا ببینمش یادم نمیاد 

شاید عزیزدلمو عزیزم هم رد و بدل کنیم 

در این حد باید این فضا رو جدی بگیری 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
خوب دین نداره خریت رو دوستداره  😁😂😂😂😂 ول کن بدتر از اینام شنیدیم و دیدیم  توی این ...

نه عزیزم 

ینفر از من پرسید دینت چیه 

ایشون بجای من جواب اون شخصو دادن و گفتن خریت😐

ولی عزیزم شماهم کم توهین نکردیا 

اونااومدن نی نی یاروتگ کنن ؟

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
نه ینفر از من پرسید دینت چیه  ایشون بجای من جواب یکی دیگه رو داده و گفته ....

هااا

بیخیال

مهم نیست

نمیدونم بحث چی بوده ولی درگیر بحثای مجازی نشو

همونجا بگو و دعوا کن و بعدش فراموش کن

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
ولی عزیزم شماهم کم توهین نکردیا  اونااومدن نی نی یاروتگ کنن ؟

من چیزی گفتم!؟

من گفتم به این موضوع عقیده ای ندارم 

این کجاش توهینه؟

2706