2737
2734
عنوان

شما باشید چیکار میکنید؟؟

430 بازدید | 37 پست

عمه من همسایمونه.

هرروز صبح ساعت ۸تا۸.۳۰ مثل کارمندای اداره که بابدانگشت بزنن میاد خونه ما‌ودیگه نمیره.

همش بلند‌بلند وباداد حرف میزنه.

هربار الکی‌یچیز بهونه میکنه‌ میاد.

یه حرفیم ۱۰بار میزنه.

تازه بازنشسته شده.شوهرشو بچه هاش تو خونن تنها نیست ولی پدر مارو دراورد.

جالبه اونوقت که شاغل بود انقدر دقیق نمیرفت سرکار

😭😭

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا کی یاد میگیریم بدون تعارف حرف بزنیم حتی با خونواد خودمون . عزیزم رک بهش بگید ما اون ساعت خوابیم لطفا انقد اینجا نیا . واقعا نمیفهمم چطور خودتونو انقد عذاب میدین ولی حرفی نمیزنید که طرف ناراحت نشه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
خونه داداشش میاد به شما چه 

خونه داداشش وقتی داداشش هست بیاد

الان میاد کیو ببینه؟؟

هرروز میاد اینجا کیو ببینه؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
خونه داداشش میاد به شما چه  

واقعا جدی داری میگی؟؟؟؟؟ یعنی چی ؟؟؟ خونه ی داداش هم حدی داره دیگه از اون که بیشتر بشه میشه ازار میشه مزاحمت میشه بی شعوری !!! ببخشیدا فقط که داداشش اونجا زندگی نمیکنه بقیه اعضای اون خونه هم حقی دارن

اره خب بابای شما داداششه خونش میاد مثلا خودت داداشت زن بگیره خونش نمیری 

میرم ولی جوری نمیرم که مزاحم خانواده اش بشم.ساعت ۸ صبح شاید یک روز دوست دارن کمی بیشتر بخوابن.درست نیست که من هر روز خدا پاشم برم اونجا جرا؟چون خونه داداشمه؟خب خونه ی بقیه ی اعصای خانواده اش هم هست

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

میخاد بهتون سحر خیزی رو یاد بده که کامروا شید

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
اره خب بابای شما داداششه خونش میاد مثلا خودت داداشت زن بگیره خونش نمیری 

نه

شمارو نمیدونم ولی من مرض ندارم هرروز ساعت ۸صبح برم خونه داداشم وباداد وسط خونشون معرکه بگیرم ور بزنم؟؟

2706