2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به منم بگو...

من قبلا اگر کتابی چیزی میخوندم تحت تاثیر قرار میگرفتم یه مدت خوب میشدم...الان‌مدنهاست هیچی روم اثر نداره...کاملا بی تفاوت شدم نسبت به چیزایی که حالمو خوب کنه...

این نیز بگذرد

من یه سری مشکلاتی تجربه کردم که شخصی بود و بدترین ضربه هارو خوردم توش و هر وقت بهش فکر میکنم چشمام پر میشه ولی اون روزا هم گذشت و به این نتیجه رسیدم کاشششش هیچ وقت اونثدر شکسته نمیشدم به خاطر چنین مشکلاتی چون الان دارم میبینم ناراحتی من اون زمان فقط حال خودمو هم جسمی هم روحی خراب کرده بود 

پس بزار بگذرن هیچ چیزییی موندگار نیس

با خدا باش پادشاهی کن😇
2738

میگن در این جور مواقع سودای آدم میزنه بالا و مغز آدم سرد میشه ... میتونین به طب سنتی رجوع کنید و گرمی حات زیاد بخورین

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
ب این فکر کن ک همسایه ما در کمال سلامت و بدون هیچ مشکلی خوابید و دیگه صبح بیدار نشد روحش شاد ب همین ...

خدابیامرزدشون

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

باور نمیکنی باورنمیکنی

دو ساله اخیر انقد دیگه تو فشار بودم که واقعا این آهنگه میاد تو ذهنم بخدا قسم آروم میشم...آهنگه مهستی که میگه بسه دنیا دیگه بسه تو دیگه کار نده دستم من بساز تو میرقصم تو بزن تا من برقصم...و واقعا تسلیم میشم...این دنیا خیلی بی ارزشه...خیلی...درست شدن هرچیزی وقت و ساعت داره اگر بخدا توکل میکنی دیگه نترس و خودخوری نکن...

اگر قراره حرص بخوری پس توکل نکن خودت برو تو دل مشکل...

آخرش ببین تو از پا در میای یا اون؟ معلومه تو...چون اون مشکل و مسئله تایم مقرر داره واسه اجابتش

میگن در این جور مواقع سودای آدم میزنه بالا و مغز آدم سرد میشه ... میتونین به طب سنتی رجوع کنید و گرم ...

دقیقا من گرمونه میخورم شاد شادمیشم طوری که دشمنمو میخوام بغل کنم و ببوسم 😂😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

مثل من 

شب و روز به مشکلاتم فکر میکنم اونقدر که نه حوصله زندگی و شوهر و بچه رو دارم نه حوصله دوست و آشنا و خودمو

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
2706