2737
2734
عنوان

کدبانو ها و خونه دارا سوال دارم...

153 بازدید | 26 پست

سلام دوستان.شبتون بخیر و شادی..یه سوال(به لطف خدا اولین سالیه که مستقلم..باردار هم هستم33هفته ام.نمیدونم از کجا باید شروع کنم خونه تکونی رو.)میشه راهنماییم کنید..که از حالا چون زود کمردرد میگیرم کم کم کارامو بکنم ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۳۳ هفتهو خونه تکونی مگه میشه بشین  سرجات استراحت کن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

عزیزم وقت واس خونه تکونی زیاده الان فقط استراحت کن

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  

چون بارداری خونه تکونی نکن . گردگیری کن و مرتب کن همه چیو

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

اگر پارسال عروسی کردی 

پس آشپزخونه ات نیاز به تمیزکاری اساسي نداره 

ظاهر و تمیز کن 

یک روز کارگر بگیر صبح تا غروب بالا سرش باش خونه رو برات تمیز کنه 

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

به خودت فشار نیار.ملافه ها و پرده ها رو بنداز لباسشویی.اگه دیوار باید پاک کنی همسرت پاک کنه.فرش بده قالیشویی .کابینت ها رو ایستاده و نشسته تمیز کن یعنی خم و راست نشو.گردگیری کردنی کمرت صاف باشه.یواش یواش کار کن و از همسرت کمک بگیر.اگه میتونی از مادری خواهری کسی کمک بگیر

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
والا درد دارم.افت فشار و کمردرد و اینا هم دارم.ولی چون اولین سالیه که تو خونه خودمم.نمیخوام کم بذارم ...

خدا خیرت بده در حد گردگیری همیشگی و جاروبرقی

تو فشار ننداز خودتو

من ۳۵ هفته و چندروزم نمیتونم کار کنم

2706