2703
2553
خواب دیدم دارم بچه شیر می دم از سر تا پا سفید پوشیده بود
کلاه سفید مثل این عروسکها سرش بود
پسر خودم رو می دیدم ها ولی باز فکر می کردم اونه البته شک داشتم به دختر یا پسر بودن بچه
شیرم اونقدر زیاد بود حد نداشت
طوری که از سینم شیر تا اونور خونه پاشید

بعد این خواب تو خواب دیدم هر پله ای رو می خوام برم پایین می ترسم نمی تونم و همینطوری اون بالا موندم
پله ها نازک بودن می ترسیدم پامو بزارم و بخورم زمین
هر جا بودم تو بلندی بودم و پایین نمی تونستم بیام تعبیر اینم بگید ممنون می شم
سخت است وقتی از شدت بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خوابت عالی بوده

اینکه اون بالا بودی و نمیخواستی بیای پایین خیلی نشانه ی خوبی بوده مطمئن باش
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
مشاهده ی‏ بچه شیرخوار ، نشانه ‏ى آن است که همیشه موفق مى‏ شوید . اگر خواب ببینید که بچه‏ اى تازه متولد شده ، به این معناست که فرصتى دوباره به دست مى ‏آورید . اگر بچه ‏اى را در حال شیر خوردن ببینید ، نشان دهنده‏ ى آینده ‏اى خوب و آرام است .
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
2714
شیر دادن به بچه تو خواب نشانه نعمت و فراوانی و برکت تو زندگیته هم اینکه شیرتم تو خواب زیاد بوده

وقتی میترسیدی بیای پایین این خوبه که نیومدی

وقتی بالا بودی یعنی تو زندگیت پیشرفت میکنی و کسایی که میخوان این موقفیت رو از شما بگیرن موفق نمیشن
بیتون مى‏گوید: اگر در خواب مشاهده کنید که مادرى نوزاد خود را شیر مى‏دهد، به این معنا است که به سعادت و خوشبختى خواهید رسید.