1874
2106
عنوان

برای نامزدیم ابروهامو بردارم؟➕عکس

1836 بازدید | 65 پست

یلحظه صبر کنید الان زود عکس میزارم 

بگید برای نامزدیم که البته بخاطر کرونا متاسفانه هیچ کس نیست فقط خانواده دوطرفن ابروهامو نازک تر بکنم یا کلا تغییری توش بدم!؟

لطفا سعی نکنید عقاید خودتونو فروکنید تو حلق بقیه                             ۳تا اکانتم ترکیده دیگه میبندم🤐

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

نه همین خوبه تغییرش نده

❌لطفا درخواست دوستی ندین 🌹                  زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2032

نه خوبه 

قشنگه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بنظرم دست نزن نچرال و خوشگله

.عااااشقبیوگلز و پیراشکی ام😍خدایا حضورتو هرلحظه حس میکنم......اسلام به ذات خود ندارد عیبی...هرعیب که هست از مسلمانی ماست ........‌اندازه نگه دارکه اندازه نکوست ،،هم لایق دشمن است و هم لایق دوست😍
مگه تا قبل از این برنداشته بودی؟

برداشتم ولی این مدلی 

نازک و اینا نیست

لطفا سعی نکنید عقاید خودتونو فروکنید تو حلق بقیه                             ۳تا اکانتم ترکیده دیگه میبندم🤐
2104
1718