2703
2553
عنوان

شوهرم رفت از خونه

713 بازدید | 35 پست

داداشش مسافرکشی میکنه اصلا ماسک نمیزنه دستاشو نمیشوره روزی از چندنفر پول کرایه میگیره دستاشو نمیشوره بچم یکسال و چهار ماهشه میترسم خب تو این وضعیت. از بعدازظهر گفتم زنگ بزن بهانه بیار میان یساعت پیش رف داخل شهر گف داداشمو دیدم گف میایم اونجا کلی حرصم گرفت اصلا حرف میزنم گوش نمیده انگار اصلا نمیبینه و نمیشنوه 

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘

نه تولدم یچی میخره نه روز زنی مناسبتی چیزی حتی تبریکم نمیگه. خسته شدم ازش دوساله حتی دستشم بهم نخوره منه بیشورم زنم اخه دلم محبت میخواد خسته شدم ازاین وضع. الانم گفتم پاشو برو از خونه.من شوهر کردم زن که نگرفتم. همش باید تنهایی به فکر همه چی باشم. واقعا خسته شدم دلم خیلی پره. حتی بچه مونو هم دوست نداره انگار. دلم میخواد بچمو بردارم برم.دیگه هیچوقت نبینمش

با تاپیکت فک کردم فراریش دادی اسی ک قهرکرده رفته😂😂😂اومد بذارش تو الکل هرچی نوشیدنی داغم هس بریز تو حلقش

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینطوریه؟؟سرکار نمیره؟

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)
2720
نه تولدم یچی میخره نه روز زنی مناسبتی چیزی حتی تبریکم نمیگه. خسته شدم ازش دوساله حتی دستشم بهم نخوره ...

خیر نبینن نمیدونم ای دولت چی ب مدامون میده انقد بی عرضشون کردم من و خیلیای دیگ شرایطی مث شما داریم عزیزم تنها نیستی خیلی وقتا دلم ی مرد واقعی میخواد 💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
دقیقا چرا جدا نمیشی؟  

عزیزم ما ایرانی هستیم و اینجام ایرانه شرایطمون بعدجدایی بدتر میشه گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
چرا اینطوریه؟؟سرکار نمیره؟

چرا میره. ولی اونقدی درامد نداره. بابام 25داد 5تومنم یه گوشواره داشتم فروختم دادم بهش ماشین بخره طرف ماشین تو پارکینگ انداخته بهش که کلی خرابه و مشکل حقوقی داره اون پول ام به باد داد. کلا بچه اس. ازاینکه حواسم باید به همه چیش باشه خسته شدم 

چرا میره. ولی اونقدی درامد نداره. بابام 25داد 5تومنم یه گوشواره داشتم فروختم دادم بهش ماشین بخره طرف ...

شاید زیادی حواست به کارایی هست که اون باید انجام بده یکم بزار کاراشو خودش انجام بده 

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)
منم در مورد ایران صحبت کردم ، موافق صحبتت نیستم.

منی ک تجربش کردم میگم اون شرایط سخت تره تازه اسی بچه ام داره اخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید زیادی حواست به کارایی هست که اون باید انجام بده یکم بزار کاراشو خودش انجام بده 

بابام 15 تومن داد 5تومنم خودم گوشواره فروختم دادم بهش ماشین بخره رف یه ماشین تو پارکینگ دعوایی و مشکل دار خرید اینم یبار ک من هیچ دخالت نکردم بیست میلیونمون رف چندماهه نتونستیم از پارکینک دربیاریم

دقیقا چرا جدا نمیشی؟  

من درامدی ندارم گلم یه بابای متجاوز ام دارن که دوبار قصد تجاوز داشت شوهرم درامد زیادی نداره مطمعنم دادگاه واسه مهریه چیز زیادی نمیده که بگم بااون یه کاری راه میندازم. هیچ شانسی واسه زندگی کردن ندارم منه بدبخت

اسی من تاپیکاتو خوندم عذر میخام جداشو نمون حضانت بچتم بگیر تا خدا در خیری ب روت باز کنه ی ادم خوب بیاد توی زندگیت بخدا دخترت خوشبخت تر میشه بخاطر تاپیکات اشکام بند نمیان گور پدر مردمو حرفشون شوهرت بیعرضس درست بشو نیست از اولش همین بوده همینم خواهد موند

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706