2058
2047
عنوان

شوهرم رفت از خونه

566 بازدید | 35 پست

داداشش مسافرکشی میکنه اصلا ماسک نمیزنه دستاشو نمیشوره روزی از چندنفر پول کرایه میگیره دستاشو نمیشوره بچم یکسال و چهار ماهشه میترسم خب تو این وضعیت. از بعدازظهر گفتم زنگ بزن بهانه بیار میان یساعت پیش رف داخل شهر گف داداشمو دیدم گف میایم اونجا کلی حرصم گرفت اصلا حرف میزنم گوش نمیده انگار اصلا نمیبینه و نمیشنوه 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم 6مهر یکساله شد دوباره تیکر گذاشتم واسه دوسالگیش 😊😊😘برام دعا کنین خدا زندگیمو بهتر کنه.دیگه خسته شدم.( امیدوارم تا این تیکر به اخراش میرسه خدا بهم کمک کرده باشه و یا زندگیم بهتر شده باشه یا طلاق گرفته باشم و یه زندگی جدید شروع کنم) 

نه تولدم یچی میخره نه روز زنی مناسبتی چیزی حتی تبریکم نمیگه. خسته شدم ازش دوساله حتی دستشم بهم نخوره منه بیشورم زنم اخه دلم محبت میخواد خسته شدم ازاین وضع. الانم گفتم پاشو برو از خونه.من شوهر کردم زن که نگرفتم. همش باید تنهایی به فکر همه چی باشم. واقعا خسته شدم دلم خیلی پره. حتی بچه مونو هم دوست نداره انگار. دلم میخواد بچمو بردارم برم.دیگه هیچوقت نبینمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم 6مهر یکساله شد دوباره تیکر گذاشتم واسه دوسالگیش 😊😊😘برام دعا کنین خدا زندگیمو بهتر کنه.دیگه خسته شدم.( امیدوارم تا این تیکر به اخراش میرسه خدا بهم کمک کرده باشه و یا زندگیم بهتر شده باشه یا طلاق گرفته باشم و یه زندگی جدید شروع کنم) 

با پول‌تو از سوپرمارکت دیجی کالا خرید کن، 10 درصد پولت رو بزار تو جیبت!

نسکافه رو با پول‌تو از سوپر مارکت دیجی کالا هم ارزون‌تر بخر هم 10% پولت رو پس بگیر!

2059
نه تولدم یچی میخره نه روز زنی مناسبتی چیزی حتی تبریکم نمیگه. خسته شدم ازش دوساله حتی دستشم بهم نخوره ...

خیر نبینن نمیدونم ای دولت چی ب مدامون میده انقد بی عرضشون کردم من و خیلیای دیگ شرایطی مث شما داریم عزیزم تنها نیستی خیلی وقتا دلم ی مرد واقعی میخواد 💔

چرا اینطوریه؟؟سرکار نمیره؟

چرا میره. ولی اونقدی درامد نداره. بابام 25داد 5تومنم یه گوشواره داشتم فروختم دادم بهش ماشین بخره طرف ماشین تو پارکینگ انداخته بهش که کلی خرابه و مشکل حقوقی داره اون پول ام به باد داد. کلا بچه اس. ازاینکه حواسم باید به همه چیش باشه خسته شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا میره. ولی اونقدی درامد نداره. بابام 25داد 5تومنم یه گوشواره داشتم فروختم دادم بهش ماشین بخره طرف ...

شاید زیادی حواست به کارایی هست که اون باید انجام بده یکم بزار کاراشو خودش انجام بده 

گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع             سخت می گردد جهان بر مردمان سخت کوش ❤💖
2051
شاید زیادی حواست به کارایی هست که اون باید انجام بده یکم بزار کاراشو خودش انجام بده 

بابام 15 تومن داد 5تومنم خودم گوشواره فروختم دادم بهش ماشین بخره رف یه ماشین تو پارکینگ دعوایی و مشکل دار خرید اینم یبار ک من هیچ دخالت نکردم بیست میلیونمون رف چندماهه نتونستیم از پارکینک دربیاریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا چرا جدا نمیشی؟  

من درامدی ندارم گلم یه بابای متجاوز ام دارن که دوبار قصد تجاوز داشت شوهرم درامد زیادی نداره مطمعنم دادگاه واسه مهریه چیز زیادی نمیده که بگم بااون یه کاری راه میندازم. هیچ شانسی واسه زندگی کردن ندارم منه بدبخت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی من تاپیکاتو خوندم عذر میخام جداشو نمون حضانت بچتم بگیر تا خدا در خیری ب روت باز کنه ی ادم خوب بیاد توی زندگیت بخدا دخترت خوشبخت تر میشه بخاطر تاپیکات اشکام بند نمیان گور پدر مردمو حرفشون شوهرت بیعرضس درست بشو نیست از اولش همین بوده همینم خواهد موند

اسی من تاپیکاتو خوندم عذر میخام جداشو نمون حضانت بچتم بگیر تا خدا در خیری ب روت باز کنه ی ادم خوب بی ...

بالای این پیامت قضیه رو نوشتم گلم. جدا بشم این مورد هارو چیکار کنم. مامانم اینا روستا زندگی میکنن اونجا یا باید زن چوپون بشی یا یکی که معتاده. من از هیچی شانس ندارم گلم، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوادت گیر میدن؟ امکان زندگی مستقل نداری؟

نه بابا اینقد که متعصب هستن.بخاطر همین متعصب بودنشون تو 14سالگی شوهرم دادن. که وای دختر نباید زیاد خونه بمونه وگرنه براش حرف درست میکنن و دیگه خواستگار نمیاد واسش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718