2733
2734
عنوان

خدا لعنتون کنه ک گزارش زدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 91 پست

اول لحنت خوب نیست نفرین واینها همه انرژی منفی هست و خدا قهرش میاد استغفار کن وطلب بخشش برای خودت و همین بقیه که محکوم می کنی ..تاپیک قبلت رو ندیدم ولی چیزایی که الان دیدم راجع به دعا وایناست..شهرتون کجاست بعضی از شهرها ومذهب ها بیشتر هست اینطور چیزها ..حالا طوری نشده که نفس عمیق بکش وآرامشت رو حفظ کن ..ایمانت ضعیف شده عزیزم و شیطان هم داره وسوسه ات می کنه ..راهکار:سوره ناس و فلق رو بخون بعد از هر نماز به معنیشون خیلی توجه کن آیةالکرسی سه آیه رو کامل بخون..سوره بقره رو حتما کامل تو خونه بخون و اگر نمی تونی صوتش رو پخش کن..واگر چیزی دیدین و ..بگین من شیعه علی امیرالمومنین علیه السلام هستم واینها نمی تونن به ما صدمه برسونن..نماز غفیله هم خیلی خوبه اذان هم بگید تو خونتون..سرکه هم بپاشونید چهارگوشه منزل..برین سخنرانی استاد رائفی پور رو گوش کنین در مورد همین مسایل دیدتون عوض میشه ان شالله..در مورد لباس بچه..بگین اونو صدقه دادم ودیگه مال بچه من نیست

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.