2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من گرفتم مرده گفت اصلش تو هوا سرد می‌بنده 

مال من بوشم خوبه

میگن وقتی دیگران برات دعا کنن دعات زودتر مستجاب میشه ، حالا چه بهتر که اون نفر شما نی نی سایتی های عزیز باشید😍 💞 میشه برای حاجتم صلوات بفرستید 💞😘 مرسی 

بوی نارگیل میده دیگه تو اتاق هم جامده

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2738

روغن نارگیل من اصله .خیلی بوی خوبی داره و تو سرما سفت میشه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی

روغن نارگیل اصل گرونه. حالا من از بوی شدیدش نمیزنم.انگار کیک نارگیل درست کردم. ۳۰۰میلی ش ۱۵۰تومن

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
باید میرفتی اینجا که جلوی خودت روغن میگیرن این جوری خیالت راحته حداقل  

من رفتم خواستم جلوم روغن بگیره بهونه اورد بعد امادشو بهم داد گفت اصله اصله دیگه منم گرفتم چون دیدم جامده و از بوشم مشخص بود ولی از این کارخونه ایا که گرفتم بوی بیسکوییت تینا میداد😐

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂
2706