2733
2734
عنوان

کسی هست اینجا که ....

155 بازدید | 12 پست

....کسی هست اینجا که بخواد متن انگلیسی رو به فارسی ترجمه کنه؟ 

در خدمتم. 😉👌

کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم با بیشتر از ده سال سابقه تدریس و ترجمه . 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

چند؟

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۴۰ صفحه زبان تخصصی کامپیوتر چقدر میشه؟

باید متن رو ببینم ....اگه میتونی برام واتساپ کن

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
موفق باشی ولی من از گوگل سرچ میکنم سریعم ترجمه میکنه

ترجمه گوگل که خیلی اشتباه داره؟ ...اگه اینجوری بود که دارالترجمه ها تعطیل میشدن

تو امضات بزن کار ترجمه می کنی اینجوری بهتر مشتری پیدا می شه

ممنون از راهنمایی ات عزیزم

2738
باید متن رو ببینم ....اگه میتونی برام واتساپ کن

واتس ندارم عزیزم. من می‌خوام یه قیمت داشته باشم بدونم حدودا چنده؟

اگه مناسب بگیری میدم واسه ترجمه. چون خیلی واجب نیست. خودم حدود ۷۰ درصد میتونم متوجه بشم. از طرفی امروز امتحانه ساعت ۲ تا ۴

واتس ندارم عزیزم. من می‌خوام یه قیمت داشته باشم بدونم حدودا چنده؟ اگه مناسب بگیری میدم واسه ترجمه. ...

واسه امروز میخوای؟؟؟؟؟

نه بابا من ام ارایمو ترجمه کردم همون چیزی بود که دکتر گفت

ولی من کار ویرایش هم انجام میدم و انتشارات ترجمه هایی رو به من میده واسه تصحیح و ویرایش که دقیقا از همین روش شما ترجمه شدن.