2737
2734
عنوان

مرده هایی که زنده شدن😑

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه تو کفن نمیزارن؟؟؟

من عزیزم که نبودم اون موقعه دختر عمه مادرشوهرمه میگفت اون قدیما که این مجرد بوده ی مریضی سختی میگیره تو تابوت هم میره الان اون خانما ۶۰ یا ۷۰ سالشه هنوز هم زنده هس

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2731
اره خب فکر کردن بهشم ترسناکه

روزی حتی یه دیقه رو به مرگ فکر کن خیلی خوبه نه اینکه فاز بد بگیریا خودکشی و افسردگی و اینا نه ولی فکر کردن به مرگ خودش باعث میشه خیلی از خطاها رو مرتکب نشه ادم  و قدر داشتهاشو بیشتر بدونه

قوی اما بی حس❄🖇
روزی حتی یه دیقه رو به مرگ فکر کن خیلی خوبه نه اینکه فاز بد بگیریا خودکشی و افسردگی و اینا نه ولی فک ...

درسته

من خالم خواب دیده با مادربزرگ فوت شده ام تا وسطای راه رفتم باز برگشتم

هی فکر میکنم قراره بمیرم واقعا🤨

🤐
2738