1874
2035
عنوان

مرده هایی که زنده شدن😑

204 بازدید | 22 پست

بچها یه کتابی هست که راجب همینه یعنی یسریا فوت کردن و بعد چند دیقه یا چندساعت زنده شدن و مرگ از نگاه خودشون و اینکه چجوری بوده براشون تعریف کردن اسم این کتابو کسی میدونه؟؟؟؟حتی برنامه تلویزیونی ام داشت یه مدت که باهاشون گفت و گو میکردن

99/10/25💍♥️

مگه نمیگن هیچی از اونموقع یادشون نمیاد؟

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندانمان را زباله دان عقاید پوسیده و باور های بی منطق خرافات و وهم های قبیله ای خود نکنیم...

اره یکی از اطرافیان داشتیم حتی تو تابوت هم رفته زنده شده

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  فندق مامانی نی نی خوشگلم خوش اومدی تو دل مامانی 🤩اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032

مرسی ک شب از این تاپیکا میزنید :||||

تُوووومِس   همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                         هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌                              (امضامو کاپی نکنید   امضام شعبه ی دیگری ندارد   بقیه جاها میخوان ازتون سواستفاده کنن ولی من نیتم خیره   )   

بچه تر بودم همش میترسیدم تو قبر زنده شم😐😐😐خدایا سر هیچ بنی بشری نیار😭😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندانمان را زباله دان عقاید پوسیده و باور های بی منطق خرافات و وهم های قبیله ای خود نکنیم...
نه میفهمن ینی هرکدوم یجوری دیدن دنیای بعد مرگشونو خیلی جالبه

واقعا...ولی من شنیدم ک چیزی یادشون نمی مونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه تو کفن نمیزارن؟؟؟

من عزیزم که نبودم اون موقعه دختر عمه مادرشوهرمه میگفت اون قدیما که این مجرد بوده ی مریضی سختی میگیره تو تابوت هم میره الان اون خانما ۶۰ یا ۷۰ سالشه هنوز هم زنده هس

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  فندق مامانی نی نی خوشگلم خوش اومدی تو دل مامانی 🤩اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
1718