2058
2061

خستم زیاد خوابم نمیگیرع

مثل شاه راه میرم،چون برام مهم نیس شاه کیع      https://t.me/Hich_zh چنلع نوشتع هام و دکلمع                انسان. ناصحیحی هستم در تمام ابعاد.                    هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                            این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دستتو کنی تو قفسع سینه من و شیش ماه بعد،یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام•.         دروغ چرا من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم....              غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم .کدومو انتخاب میکنید؟!        
2032

حوصله ندارم بخوابم 🙄

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غالبا در هر تصادف میرود چیزی ز دست                     لحظه ی برخورد چشمم با نگاهت دل برفت⁦♥️⁩

الان کارام تموم شد. چشمام کاسه خونه ولی گشنمه. اگه غذا بخورم، چ جوری بعدش بخوابم. نخورم، چه جوری گشنه بخوابم. امان از معده من دوران بارداری. موندم چی کنم.

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری درون من💞 راستی دو تا تصمیم گرفتم😊❤تصمیم اولم: هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی میکنم.❤👈 این مدت: نظام حقوقی زن در اسلام از معلم شهید، استاد مطهری. قبلا خونده بودم. وقتی مجرد بودم ولی حالا ب عنوان یک زن با تجربه در زندکی تاهل و حس مادری و مهم تر ازون عضو نی نی سایت!😬😬 حس کردم باید دوباره بخونمش.  🌹🌹تصمیم دومم: من به خاطر آرامش خودم با کسی بحث نمیکنم. دوست عزیز همیشه حق با شماست🌹🌹 اگر رعایت نکردم، میتونید تذکر بدید.❤ 
2051

دخترم ساعت ۱۱ پاشده تازه الانم داره بازی میکنه شادو شنگول😐😐

خوشبختی ینی خدا انقد دوستم داشت ک یه دختر ناز بهم هدیه داد 😍    زندگي خودتون روبا ديگران مقايسه نکنيد ؛ هيچ قياسي بين ماه و خورشيد وجود نداره ؛ اون ها زمانش که برسه هر دو مي درخشند ...!#بودا     وزن هدف:75 (تاپیک بامداد خمار) خدایا ب امید خودت🥰

نمیدونم

فردام باید زود بیدارشم ب درسام برسم

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖

عادت کردم بیداربمونم 

بیاید 😍بیاید😍😘🙏👈برای سلامتی وظهور آقا امام زمان مون صلوات.🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹برای مامان شدن من هم اگه دوست داشتین یه دونه صلوات مرحمت بفرمایید 🙏⁦❤️⁩🥰😍🤩
1718