2733
2734
عنوان

لهجه

137 بازدید | 20 پست

بچه ها ما ترکیم بعد زیاد اطرافیانمون ترکی حرف میزنن بعد من با اینکه بیشتر اوقات ترکی حرف میزنم ولی فارسی حرف زدنم خیلی خوبه همه میگن ک خیلی باکلاس حرف میزنی ولی مشکل اینجاس ک من ترکی رو افتضاح حرف میزنم بعضی وقتا تو ترکی حرف زدن مشکل پیدا میکنم چون واقعا سخته وهمینطورم صدام وقتی ترکی حرف زدنی خیلی بد میشه نمی‌دونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید هردورو زیاد حرف بزنی ک قاطی نشن مثل من😁

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2731
با احترام لحجه املای درستشه 

نه همون لهجه درسته

اون لحن هست که با ح می‌نویسن

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
2738
با احترام لحجه املای درستشه 

بااحترام شما داری اشتباه میکنی

همون لهجه درسته

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
شما خودت میگی ترکیم و بیشتر اوقات ترکی حرف میزنیم بعد میگی تو ترکی حرف زدن مشکل پیدا میکنم به نظرم ب ...

بیشتر مشکل من اینکه موقع حرف زدن ترکی خیلی ضایع حرف میزنم منظورم صدامه

بعضی وقتا ب تته پته میلان بعدشم حرف زدنی صدای خودمو ظبط میکنم خیلی بده موقع ترکی حرف زدن

من اصلا درک نمیکنم خب صدا یکیه چه فارسی چه ترکیه 

خب شما رو زبان ترکی کار کن 

کجا زندگی میکنی؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
نه لحجه درسته  تو کتاب درسی دیدم

فرهنگ فارسی معین رو که قبول دارید؟

لهجه

فرهنگ فارسی معین

(لَ جِ) [ ع . لهجة ] (اِ.) 1 - زبان . 2 - طرز سخن گفتن و تلفظ . 3 - شعبه ای از زبان . 4 - تلفظ واژه های یک زبان به شیوة خاص یک منطقه .

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
2706