2733
2734

ما یکساله پیش مادر بزرگ خودمم نرفتم... بخاطر کرونا

هیچ جا... فقط جایی که واجب باشه

از نظرم مراسم و مهمونی گرفتن هم درست نیست

وسط امتحاناتم هست

حالا ایشون خیلی هم بهم نزدیک نیست فردا مراسم عقدشه

چند بار گفته بود و دعوت کرده

امشب زنگ زده اصرار که باید بیای😥

میگه یه سالن بزرگ ۳۰۰گرفتیم کل مهمونا هم ۱۵نفرن که با فاصله بشینن

گفتم نمیشه بیام ناراحت شد گفت باید بیااااای

دلیل اصرارش رو نمیفهمم

خب مگه من مادر ووخواهر عروس دومادم که حضورم مهم باشه؟

دیگه آخرش شرمنده شدم اینقدر اصرار کرد گفتم ببینم چطور میشه

واقعا نمیدونم چیکار کنم از یه طرف اصلا وقت و حوصله مهمونی ندارم و درست نمیدونم

از طرفی اینقدر اصرار کرد میترسم دلخور شه دلش بشکنه...

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

ب نظرم اصلا نرو یا اگرم میری دوتا ماسک بزن با ی عینک طبی

شما یه کبریت بردار  ،روشن کن بنداز تو جنگل !  به ساعت نمیکشه که  همه چیز نابود میشه!     حکایت بعضی آدماست      خودشون ارزش زیادی ندارن،   اما زندگیتو با خاک یکسان میکنن!:)                   ###وقتی با یه مرد واقعی تو رابطه باشی، هیچ وقت نگران دزدیده شدنش نیستی               دزدیده شدن واسه پسر بچه های هولِ!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل ترس از پیش اومدن دلخوری هاست که کرونا تمکم نمیشه

مارو هم همین مشکل هارو داریم

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
2728

پدر و مادر من کادر درمانن

خودشون چند وقته خونواده هاشونو ندیدن 

به همه میگن جای غیرضروری نرید....

نمیدونم واقعا دلیل جشن گرفتن چیه این وسط

دوباره اوضاع داغون میشه 

این وسط چرا به من اصرار میکنه این همه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

دلخوری مردم مهم نباشه برات

خدای نکرده اتفاقی بیفته خون از دماغ کسی بیاد اینا پاسخگو هستن؟

یکی از دوستای منم عروسی گرفت تو رستوران فقط خواهر برادرا ی دو طرف و پدر مادرشون

بیست نفرم نبودن

بعد عروسی همه شون درگیر شدن

توان همهیکی نیست

نرو

ناراحت شه موردی نداره

2738
شاید میخواد تو را به کسی نشون بده؟ البته اگر مجردی

نه بابا متاهلم☹

من دیشب عروسی داشتیم نزدیک اما نرفتم ولی متأسفانه همه فامیلا رفته بودن جز من ۳۰۰نفر😣😣

🥴300

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

زمان مراسم یه پیام بده تبریک بگو و عذرخواهی کن که نمیتونی بری

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706