2737
2734
عنوان

تیکه مادرشوهرم و جواب من...

736 بازدید | 34 پست

مامانم واسه سیسمونیم۲۰تومن پول داد گفت کم و زیادش پا خودت من اینو میدم در توانمه الان بعدا شاید تو دستم نباشه من خودمم شاغلم گفتم خودم میگیرم گف نه این پیشت باشه منم ی مقدار داشتم گذاشتم روش النگو خریدم بعد شوهرم از دهنش در رفت متاسفانه گف۲۰تومن پول طلاش رو مامانش واسه سیسمونی داده مامانش گفت خب سیسمونی بیشتر از۲۰تومن شد پس چی!!!!منم گفتم نگران نباش ی پنجاه میلیون بهشون قرض هستیم از اون برمیداریم بعد...

خب

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
2738

خاک بر سرشون که توی اسلام جهیزیه و سیسمونی وظیفه مرد هست و هنوز زبون بعصیا واسمون درازه و.. 

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

سیسمونی 20؟

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

خا

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بعد که اومدم خونه ب شوهرم گفتم مامانت مگه طلب داره از بابام آخه!!!گف من خودم حلش میکنم بعد ب مامانش گفته اونم امروز زنگ زده ک خیلی نارحت شدم پسرم اینطوری گف ک سر سیسمونی دلخور شدی منم گفتم خودت میگی خودتم نارحت میشی بعد گف منظورم ب گرونی بود منم گفتم عب ندارع بقیش رو شما میخری مگه مامان بزرگش محسوب نمیشی شما!!!!خندید گفت حالا ببین باردار شی مامانت دوباره میخره منم گفتم عمرا من بذارم

2706