2737
2739
عنوان

بتا بعد از بارداری مولار

2265 بازدید | 14 پست

دوستان منظور دکتر ازاینکه میگه بتا باید صفر بشه چیه یعنی خود عدد 0 باید بشه یا نه منظورش از بتا صفر، بتای زیر ۵ هست؟؟؟من ۳ماه ونیم پیش کورتاژ کردم خداروشکر تو این ۳ماه که آزمایش دادم هر۳تا بتام زیر ۲ بوده من میتونم بعد از ۶ماه اقدام کنم یا نه باید همون ۱سال رو صبر کنم؟ و بااینکه تو این ۳ماه بتام پایین بوده امکانش هست این چندماه باقی مونده ،خدایی نکرده بتا بره بالا؟؟ لطفا شما دوستانی که سابقه مولار داشتین شرح این ۱ سالتون رو برام بگین...

عزیزم تا یکسال صبر کن مول کامل نشه حاملگی بعدیت خدایی نکرده منم مول پارشیال داشتم مال من بعد از سه م ...

سلام مول پارشیال چیه؟نه من خداروشکر بعد از کورتاژ دیگه بتام بالا نیومد ۳ماه آزمایش دادم، ۲تای آزمایش اولی ۱ بود و آزمایش این ماه هم خداروشکر کمتر شده بود و ۰/۶۴ شده بود...حالا میخوام بدونم باوجود اینکه بعد از کورتاژ بتام اصلا بالا نرفته میتونم بعد از ۶ماه اقدام کنم؟؟شما کی بارداری مول داشتین؟الان باردارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 بچه خوره یا مولار نه عزیزم من نمیخوام فعلا باردار بشم میترسم مول بدخیم بشه بارداری مولار شما ...

خوب مگه آزمایش نمیدی هزماه که ببینی بتات چنده؟شما چندماهه کورتاژ کزدی؟من فک کنم مول کامل بود چون هروقت میرفتم سونو دکتر میگفت تو ساک بارداریت هیچی نیس البته تو آزمایش پاتولوژیم فقط نوشته مول ،دیگه چیزی درمورد مول کامل یا ناقص ننوشته

2738
ابان کورتاژ کردم دی ۷ بهمن ۱ شد سه روز بعد از تاخیر۱۱۲۷۰ جنین تشکیل شد بعد قلبش ایستاد تو پاتولوژی ف ...

نه من اصلا جنینی تو ساک نبود😔هفته ۹ که رفتم سونو ساک جمع و چروک شده بود

عزیزم شما خودت بتا امد پایین یا برای پایین امدنش امپولهای شیمی درمانی زدی ؟ مال من خودش امد پایین چو ...

نه خداروشکر خودش اومد پایین...امروز رفتم آزمایش بتا دادم شده بود ۲ ولی ۳ماه قبل که ازمایش داده بود ۱ بود ولی این‌ ماه شده ۲😔بنظرت دیگه بالا میره یانه؟برای شماهم بالاو پایین میشه یا ثابته؟

2706