1874
2106

اینو گزارش بزن🙏https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5866008&slug=این-یعنی-شکستن-دل&postId=175858972

این کاربری برای منو دوستمه صرفا جهت اطلاع😌من خودم فرهنگیان درس میخونم ومیخام پزشک بشم دوستم پشت کنکوریه ومیخاد فرهنگیان قبول شه🙂

@نی_نی_یار_5   ❤️❤️

@نی_نی_یار_3   ❤️❤️

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
 دیگه کاربری پاک میشه نمیتونم مجدد بیام؟؟؟

پاک میشه ولی اگه بعدا دوباره از نی نی یارها درخواست کنی فکر کنم بتونن بیارنت چون خودت خواستی تعلیق شی

ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2032