2726

خانما مادرم یهویی دچار اختلال تکلم شده خیلی داغونم دکتری که کارش خوب باشه نمیشناسم خواهشا اگه دکتر خوبی میشناسید توتهران اسمشو بگید دعاتون میکنم  

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره دوستان اگه دکترخوبی میشناسیدبگیدمنم بر سردردمیخوام بیام تهران اومدم تاپیک بزنم تامیک دوستمو دیدم ...

بدشانسی اینجاس کسی تواین تاپیکا نمیاد باید درمورد مادرشوهرو خیانت و اینجورچیزا باشه یه دفعه صدنفر بریزن تاپیکت

دوستم شما از کارش رضایت دارید

من شهرستانم داييم خيلي تعريفشو كرد اومدم تهران پرونده مامانمو اوردم پيشش يه خانوم مسن هم بود.

البته شرايط مادر من دور از جون شما طوري بود كه كسي كاري از دستش برنميومد

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
من شهرستانم داييم خيلي تعريفشو كرد اومدم تهران پرونده مامانمو اوردم پيشش يه خانوم مسن هم بود. البته ...

ازت ممنونم عزیزم

من شهرستانم داييم خيلي تعريفشو كرد اومدم تهران پرونده مامانمو اوردم پيشش يه خانوم مسن هم بود. البته ...

عزیزم درکت میکنم   

مادر من تصادفي بود تو كما بود من يه روزه اومدم تهران. دكتر حاذقي به نظر ميومد 

امیدوارم الان مادرتون سلامت باشن

امیدوارم الان مادرتون سلامت باشن

مادرم فوت كردن 😔

با برادرم تصادف كردن هردوتاشون فوت كردن 😔

اميد وارم مشكل مامان شما هرچي زودتر برطرف بشه ولي چون بحث تكلمه به نظرم حتما سريع مراجعه كنيد و اگه الان اتفاق افتاده به اورژانس ١١٥ زنگ بزنيد و ازشون مشورت بگيريد

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
بدشانسی اینجاس کسی تواین تاپیکا نمیاد باید درمورد مادرشوهرو خیانت و اینجورچیزا باشه یه دفعه صدنفر بر ...

اره دقیقا کسی نمیاد من تحقیق میکنم شماهم بپرس اگه دکترخوبی پیداکردیم همین تاپیک‌میایم میگیم

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...