2157
2106

تو یخچالم داریم

از اینور به لباسای خوشگلم نگاه میکنم که اندازم نیستن

از اونور گرسنمه

وای چه دو راهی سختی چیکار کنم؟

مگه روز آزاد نداری؟

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149
2050

به این فکر کن بعد لاغری میتونی هم لباساتو بپوشی هم غذارو با خیال راحت بخوری پلو خورش هیچ مزه ای نداره همون مزه های قبل پاشو سه چهارتا لیوان اب لیمو ترش بخور

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2087

عزیزم نباید رژیم بدون یه گروهی از مواد غذایی بگیری باید تو هفته چند بار یا یه بار چند قاشق برنج بخوری که موهات نریزه و ارادت سست نشه که رژیمو بشکنی 

میدونی که چی میگم؟

ای کاش نگاهت زیر نویس داشت ...   
دارم ولی الان هوس کردم

آخر هفته رو آزاد بذار که با اهل خونه هم غذا باشی ابنطوری چشمتم گشنه نمیمونه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
آب بخور بعصی وقتا ما گشنمونه ولی درواقع تشنمونه

این حرفو مامانم همیشه میگه

1718