2733
2734

لطفا حوصله بخرج بدید اگه کمکی میتونید برام بکنید. 

خانوما طرفای ما اینجوره که ینی اعتقاد ما اینه وقتی یه نفر میره ی دعا میگیره مثلا برا ترس یکی و این چیزا نه چیز دیگه بابد وقتی وارد خونه میشه خونه خالی باش تا سنگینی دعا رو کسی نیوفته هر کس هم خونه باش باید بره بیرو اول اون طرفی که دعا داره بیاد بدش بقیه بیان. 

من باردارم امروز مادر شوهرم رفت برا جاریم که ترسیده بود دعا گرفت ولی من خونه بودم با همون دعا هاا اومد خونه نگفت من برم بیرون یهو اومد نشست. حالا از وقتی رفته من تو دلم است سه یه جوری شدم نمیدونم بخاطر ترسمه یا چیز دیگه. 

آیا اعتقادی که ما داریم درسته یا اهمیتی نداره برا شما هاا؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم درست نیست.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

مااصلابه این چیزااعتقادنداریم.گلم خدابالاتر ازهمس توکل کن ب اون هیچی نمیشه اون مواظب همه وهمه نی نیاس این چیزام هرچی اعتقادداشته باشی وبهش فک کنی بیشترپیش میادواست

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

نمیدونم من اینا رو ولی کلا هیچ قدرتی بالا تر از قدرت خدا نیست دعا بخون قرآن بخون صدقه بده هر بلایی باشه رفع میشه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

شمالی هستی؟؟  نترس تلقین نکن چیزی نمیشه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

اینا خرافاته عزیزم استرس نده به خودت منم اینو چندبار شنیدم ولی جاریم تازه زایمان کرده بود برای بچش دعا نوشته بودن اوردن خودشم همینجوری دراز کشیده بود  هیچیم نشد استرس برات خیلی بده الان 

خدایا حال دلم را تکانی بده هم میبینی هم میدانی هم میتوانی 🌹🌹🌹
آخه یجوری شدم. الانم نمیدونم بخاطر نگرانیمه یا بخاطر دعا ها 

عزیزم شک نکن تلقینه گلم.صلوات بفرس تااروم شی وبیخیال

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
نمیدونم من اینا رو ولی کلا هیچ قدرتی بالا تر از قدرت خدا نیست دعا بخون قرآن بخون صدقه بده هر بلایی ب ...

میدونم ی خدا اعتقاد ایمان دارم. 

صدقه اینام میدم آیت الکرسی هم میخونم قرآنم گاهی میخونم. ولی خوب این دعا هام بی تاثیر نیستن

اعتقادی ندارم ..خرافات تا کی اخه ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706