2726
عنوان

بچه ها هفته ۶ هستم رفتم دکتر گفت هیچی تشکیل نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هفته پنج رفتم فقط ساک بود شنبه هفت هفتمه میرم سونو دوباره،برا منم آسپرین واسید فولیک داده،ایشالا ...

خدا کنه مال ماهم بخیر بگذره بخدا سه ساله که اسیرم 

بهمن ۹۷ سقط کردم . بهمن ۹۸ لاپراسکوپی کیست تخمدان کردن . بهمن ۹۹ هم که دوباره مصیبت دارم تو این فاصله همش دکتر و بیمارستان بودم 

2728
نگران نباش عزیزم منم ۶ هفته رفتم یه ساک کوچیک فقط ۱۰ روز بعدش رفتم گف ساک بزرگ شده ولی بازم هیچی شای ...

وای خدا چه روزایی گذروندی کاش زودتر اتفاقای خوب بیفته برای منم هیچ تحملشو ندارمممممم 😭

بخاطر خونریزی رفتم  قبلا سقط کرده بودم هفته ۵ رفته بودم حتی قلبشم تشکیل شده بود این سری نمیخوا ...

توکل بخدا انشاالله خدا کمکت کنه اما ناامید نباش دوراز تو باشه دوست من بعد چهار بار بارداری ناموفق الان دوقلو داره

توکل بخدا انشاالله خدا کمکت کنه اما ناامید نباش دوراز تو باشه دوست من بعد چهار بار بارداری ناموفق ال ...

وای بیچاره چه روزایی گذروند من دیگه عین مرده ها شدم 

اره اونم حالش خیلی بد بود.اما عزیزم این دوره دیگه نازایی تقریبا به صفر رسیده بیشتر دیر زایی داریم پس ...

گرفتاریش همینه دیگه بخدا اونقدر سخته صبح میرم سرکار ساعت ۳ بدو برو مطلب بشیییییین تا دکتر بیاد تا معاینه کنه تا برگردی میشه ۱۱ شب 

پولش بماند در ماه حداقل ۴ بار باید بری عذابهههه عذاببب 

یه وقتایی اونقد خسته میشم میگم مگه همه باید بچه داشته باشن ؟ بعد دورو بریامو میبینم همه بچه هاشون بغلشونه غصم میشه 

گرفتاریش همینه دیگه بخدا اونقدر سخته صبح میرم سرکار ساعت ۳ بدو برو مطلب بشیییییین تا دکتر بیاد تا مع ...

امیدوارم که به زودی زود مشکلت رفع بشه و نی نیتو بغل کنی.قابل نیستم اما من هربار کهدبچه مو شیر میدم میگم خدایا دامن همه ی منتظرای اولادو سبز کن الهی آمین

عدد بتات هم كه خوبه اگه خدايي نكرده پوچ باشه عددش خيلي كمه... صبر داشته باش بدون استرس

وای خدا کنه 

بیچاره شوهرم اونقدر حالش گرفتس با این حال میخواد بهم دلداری بده  اونم میبینم بیشتر غصم میشه 

2706