2726

بچه ها گفته بودم هفته ۶ هستم خونریزی کردم رفتم دکتر گفت هیچی تشکیل نشده فقط یه ساک بارداری کوچیک 

گفت دو هفته دیگه برم پیشش 

عجیب حالم گرفتس چه روزاییی گندیه کاش زودتر بگذره خسته ام احساس میکنم ازین همه ناراحتی سر شدم عین مرده ها یه گوشه افتادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۸،۹هفتگی باید یه سونوی دیگه بدی.

اگه‌هیچی نباشه که دارو میدن همون بقایای بارداری دفع بشه.خیلیا که بدون دارو چون کوچیکه خودشون دفع میشن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

نگران نباش عزیزم منم ۶ هفته رفتم یه ساک کوچیک فقط ۱۰ روز بعدش رفتم گف ساک بزرگ شده ولی بازم هیچی شاید پوچ باشه دو هفته دیگه رفتم یه فسقلی تو شکمم بود تقریبا ۹ هفته میشدم 

خب خیلی زود رفتی 

بخاطر خونریزی رفتم 

قبلا سقط کرده بودم هفته ۵ رفته بودم حتی قلبشم تشکیل شده بود این سری نمیخواستم زودتر از ۸ هفته برم ولی چون خونریزی کردم مجبور شدم ولی دکتر نشون داد یه ساک کوچیکه خالیه عجیب دلم شکسته

شیاف. آسپرین. دوفاستون .اسید فولیک داد

منم هفته پنج رفتم فقط ساک بود شنبه هفت هفتمه میرم سونو دوباره،برا منم آسپرین واسید فولیک داده،ایشالا همه چی حل میشه من دوستمو دیدم که گفتن پوچه ولی یه فته بعد همه چی سالم بود

2706