2058
2061

@آی_لار    

بهههههه بههههههه😂

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
( 💛🌻𝐋𝐈𝐃𝐀💛🌻 ) زرتشت چون اين سخن را بگفت باز در مردم نگريست و خاموش شد آن‌گاه با دلِ خود گفت : اينان مي‌ايستند و مي‌خندند اينان مرا در نمي‌يابند من را دهاني بهر اين گوش‌ها نيست آيا نخست مي‌بايد گوش‌هاشان را فرو كوفت تا بياموزند كه از راه چشم بشنوند يا مي‌بايست همچون كُوس و واعظانِ توبه غريو بر كشيد؟يا اينان تنها گنگان را باور دارنداينان را چيزي‌ست كه بدان مي‌بالند چه مي‌نامند آن مايه‌ي به خود باليدن را ( فرهنگ)مي‌نامند اش ...از وقتی توی سایت دیدم ملاک خوشبختی از نظر دخترهای تازه به بلوغ رسیده بودن جنس مذکر توی زندگیشونه ... یا تمام فکر و ذکر زن های بالغ  جادو و پبشگویی و یا چشم و هم چشمی و بدگویی از خاندانه شوهر... تصمیم گرفتم سکوت کنم برای همیشه....... اما کاش میشد فرهنگ‌ غلط ایران رو تغییر داد........هرگز با احمق ها بحث نکنید!آنها اول شمارا تا سطح خودشان پایین میکشند ،سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح ،شما را شکست می دهند👁️👁🧡هه ر بژی کورد🧡🖤این روزا برگشتم به لاک تنهایی عجیب و غریب خودم .. بخاطر همینه که دیگه مثل قبل خندون نیستم و مفصل حرف نمیزنم😅زیاد حوصله ی توضیح ندارم.... اگه نیستم علاوه بر خصوصی خرابم دلیلش اینم هست.... شرمندم🖤💙مهرآنای عزیزم...توی تاپیک هام چالش ناشناس هست.. منتظر پیامتم💙

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032
ووویییییییی یاد اون مرد ترسناک افتادم حدیدا تو اینستا اینحور حرف میزن

اون ریش داره🤣🤣

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤐  اونجایی که میگی اگه ۱۰ سال پیش عقل الانمو داشتم بهتر میشد دقیقا باید بگم الانم عقل نداری😂منتها برای اثباتش ۱۰ سال زمان لازمه😢این کارما رو هم از مجازی یاد گرفتیم و گر نه قبلا ابولفضل به کمرت بزنه بود😆پشت یه وانت نوشته بود عاقبت گفتن:خانوم اجازه تکلیفا رو نمیبینی😂باورم نمیشه این بلا هایی که سرمون میاد بخاطر یه سیب باشه...احتمالا دو سیب نعنایی چیزی بوده🤐                              😑🙁برای دختر دار شدنم صلوات بفرستید ❤دختری به نام آیلین                  
@آی_لار     بهههههه بههههههه😂

😂😂😂😂😂😂😂

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
2050

چقدر ازش ميترسم

شبيه مومو هست

مخصوصا دهنش

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم