2733
2734

همسرم این ماه برام یه زنجیر طلا خرید ب قیمت ۸میلیون وخورده ایی ویه شلوار ۱۸۰تومن ولی امروز هیچ کادویی بهم نداد حتی یه تبریک خشک وخالیم نگفت خیلی ناراحت ودلشکسته شدم بنظرتون حق دارم؟بهش گلایه کنم

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 

تبریک کافی بود جون شاید نداشت بخره 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نه ناراحت نشو که کادو نخریده دیگه بنده خدا چه کنه.بهش بگو ازت انتظار کادو ندارم چون میدونم برام وسیله خریدی اما انتظار یه تبریک کوچیک داشتم اما من بودم خلقمون برا این خراب نمیکردم

از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد اگر باران بند آید ازاین خانه خواهم رفت

من چندروز پیش سیصد خرج کردم شوهرم تبریک گفت و بعدشم گفتک کادوتم خو چندروز پیش خرج کردی پیشاپیش.منم اصلان ناراحت نشدم چون میدونم حتی پول یه شاخه گل هم نداشت

هر چی که خدا بخاد!!خدا که بد نمیخاد!!

حس میکنم شوهری هستی ک برای زنت میخای توجیه بگیری از نی نی سایت😂

ولی منطقی بگیم نه دیگ طلا و شلوار این ماهش فوله انشالا ماه بعد😂

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

چرا که نه... خیلی ملایم با تاکید بر این مسله که میدونم از روی نتونستن و خساست این حرکت رو نکردی و به هدیه هایی که داده اشاره کن... بگو واسم سواله چطور تو همچین شبی یه تبریک رو از من دریغ کردی... چرا... 

خودش مقصره که اینقدر خریده برات🤣

بخدا محبت زبونی کنی بیشتر از هرچیزی بهم میچسبه ولی متاسفانه مثل کوه یخه

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2706