2703
2553
من باردارنیستم اینایی که گفتین خوب کارمیکنه پلکمو اینا فقط حالت کزختی وبی حسی دارم

پس شدتش کمه مال شما خداروشکر، مال من خیلی شدید بود همه فکر میکردم سکته کردم.

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس شدتش کمه مال شما خداروشکر، مال من خیلی شدید بود همه فکر میکردم سکته کردم.

من صورتم هیچیش نشده هیچی فقط زیر پوست صورتم بی حسی و کرختی هست

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2720
خوب شدین بدون فیزیوتراپی؟

آره، داروهاش خیلی مهمه، ولی حامله ای شاید نتونی استفاده کنی، اینم بگم من بعد این بیماری حالت حرف زدنم تغییر کرد، حالت دهنم مث شقایق دهقان شده

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶
من صورتم هیچیش نشده هیچی فقط زیر پوست صورتم بی حسی و کرختی هست

دکتر رفتی ؟ تشخیصش فلج بلز بود؟

احتمالا بعد زایمان برم،فعلا تا دو هفته باید دارو مصرف کنم و بعد اونم احتمالا نی نی دنیا بیاد

اصلا نگران نباش زود خوب میشی ب امید خدا، من خیلی ترسیدم، فکر کن هنوز بخیه های زایمانم رو نکشیده بودم، 

2714
شما چند وقت طول کشید خوب بشید؟

نه ماه، بستگی ب شدتش داره، مال من شدیدبود